Пристайко
Пристайко 5 канал

Зе-команда вдалася до прямого шантажу власного народу у відповідь на марш ветеранів – Арестович

  Читайте по-русски
  На думку журналіста, новій владі доводиться вдаватися до погроз аби активізувати своїх прихильників

  Військовий експерт і блогер Олексій Арестович прокоментував заяву чільника МЗС Пристайка про ймовірне урізання соціальних та інших виплат на третину, якщо не вийде домовитися в "нормандському форматі". Відповідний допис він залишив на своїй Facebook-сторінці.

  "Заявивши про "... важливість комунікації", Зе-команда негайно взялася її реалізовувати. Методом переходу до прямого шантажу власного народу. Міністр іноземних справ Пристайко заявив, що якщо не домовимося в "нормандські форматі", доведеться "...на третину (!) врізати" соціальні витрати, пенсії, зарплати і витрачати все це на армію", – нагадав Арестович.

  Він пояснив: "У мене немає сумнівів, що це – їхня відповідь на вчорашній марш ветеранів, спроба мобілізації своїх прихильників методом тиску на їхню пульсуючу економічну жилку; я так розумію, що до інших почуттів своїх прихильників "зелені" вже не звертаються. Оскільки "...переважна більшість, що підтримала Зеленського", ніяк не зважиться вийти не те що на марш, хоча б на цівку його підтримки, креативній команді доводиться спілкуватися з ним через погрози і телевізор".

  Арестович акцентує увагу на тому, що Порошенкові вдалося забезпечити в країні економічне зростання, підвищення зарплат і пенсій та оборонні програмами, які не потребували зрізання третини бюджету.

  Нагадаємо, міністр іноземних справ Пристайко заявив, що нинішній уряд планує виконати "формулу Штайнмаєра". Він вважає формулу "шляхом до миру", альтернативою якій називає повну мобілізацію.

  Попередній матеріал
  Ані відведення військ, ані повернення бранців: завершилося засідання ТКГ у Мінську
  Наступний матеріал
  Від куль ворожих снайперів на Донбасі загинули два військовослужбовці ЗСУ, є поранений