Дмитро Фірташ фото Українська правда

Збитки майже на 1 мільярд: ГПУ відкрила справу щодо передачі газових мереж Фірташу

  2012 року тодішній Кабмін на безкоштовній основі передав облгазам державні газові мережі

  ГПУ відкрила кримінальне провадження щодо рішення Кабміну про передачу державних розподільних газових мереж у господарське відання облгазів, 70% із них контролює олігарх Дмитро Фірташ і його партнери. Про це йдеться в ухвалі Печерського районного суду від 15 травня, повідомляє ""ЛІГАБізнесІнформ"".

  Як стало відомо, кримінальне провадження відкрили за статтями "Зловживання владою або службовим становищем" і "Службова недбалість".

  Зауважимо, що постановою від 20 серпня 2012 року Кабінет міністрів на безкоштовній основі передав облгазам державні газові мережі. На підстави цієї постанови були підписані відповідні договори з облгазами, які діють досі.

  "...Дії окремих посадових осіб Кабінету міністрів України, Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфіну, Фонду державного майна призвели до нанесення державі збитків у розмірі 930 млн гривень", – вказується у рішенні суду.

  Як повідомляється, наразі слідство перевіряє ймовірну причетність посадових осіб ПрАТ "Газтек" (основним бенефіціаром якої є Дмитро Фірташ) до скоєння цих злочинів. Печерський суд уже надав дозвіл на доступ до документів цієї компанії за період з 1 січня 2012 року по теперішній час.

  Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що олігарх Сергій Курченко налагодив оборудку по вивезенню продукції металургійних підприємств з ОРДЛО.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала посадовців, які наживалися на одеських автостоянках
  Наступний матеріал
  ВР відмовила "Опоблоку" у скасуванні мовних квот на українському ТБ
  Loading...