Леонід Швець
Леонід Швець 5 канал

Журналіст провів градацію "політичних комах", Фірташ – під питанням

Леонід Швець вважає, що в політикумі є блошки, великі комахи та "навозні жуки"

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" журналіст і публіцист Леонід Швець прокоментував історію з викраденням народного депутата від БПП Олексія Гончаренка та затримання українського олігарха Дмитра Фірташа у Відні. 

Зокрема, журналіст провів аналогію з тваринним світом і зауважив, що "від цих комах, на жаль, дуже багато чого залежить у нашому житті".

"На жаль, чим ми останнім часом займаємося, дуже прискіпливо дивимося за життям якихось комах. І в цьому сенсі це прикро, власне. Хотілося б дійсно більше уваги приділяти більш важливим питанням, шукати відповіді серйозні, від яких багато що залежить. Але, з іншого боку, дійсно, так вийшло, що від цих комах, на жаль, дуже багато чого залежить у нашому житті", – зазначив журналіст.

Швецm сказав, що ситуація з Олексієм Гончаренком не йде у жодне порівняння з ситуацією з олігархом Фірташем, провівши таку собі "градацію комах".

"Є великі такі, є блошки, а є "навозні жуки". Дмитро Фірташ належить до більш великих таких (постатей). Це може навіть і не комаха, це може пацюк, який роз'ївся. Але його вплив на українську політику, економіку дуже суттєвий був довгий час і все-таки ще залишається. І ці хвилі – те, що з ним відбувається, і що буде відбуватися – це лише початок", – заявив він.

Продовження розмови – у відео: 

Попередній матеріал
"Обстрілювали промзону більше 10 годин": у Міноборони заявили про інтенсифікацію боїв в Авдіївці
Наступний матеріал
День донора у дніпровській лікарні: за півдня вдалося зібрати майже 200 літрів крові
Loading...

Справа Фірташа – меседж українським олігархам: Від "Луї Вітону" у Відні до екстрадиції в США один крок

Австрія швидше видасть Фірташа Іспанії, ніж США – політолог

Радник Авакова: Справа Фірташа витягне на світло українську політичну мафію часів Бакая-Медведчука