Дмитро Фірташ фото Українська правда

Справа Фірташа – меседж українським олігархам: Від "Луї Вітону" у Відні до екстрадиції в США один крок

Фірташа не врятують зв'язки в українській владі

Українського олігарха Дмитра Фірташа навряд чи чекає радісне майбутнє. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив політичний експерт Микола Давидюк. 

"Мені здається, що це (справа Фірташа – 5.UA) – меседж іншим українським олігархам, що ви не сховаєтеся за медіа, ви не сховаєтеся за парканами, за політичними партіями чи будь-чим... Можливо, там є деталі у справі, але я про мотив того, що всі думають, що вони (українські олігархи – 5.UA) на території України будуть ховатися, в них все буде прекрасно, маючи 1,2,3-10 мільярдів, вони хапають Бога за бороду. Виявляється, що ні, що можна зайти у Відні в "Луї Вітон", а потім вже опинитися у Сполучених Штатах", – сказав він.

Давидюк додав: "Мені здається, що українські олігархи вже мали б почати переходити до рангу бізнесменів і менше ділити країну ... а ось такі речі, наявність власної партії чи людей в усіх партіях, чи найбільших медіа, вони зараз його (Фірташа – 5.UA) не рятують".

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, голова ради групи компаній Group DF Дмитро Фірташ був заарештований в Австрії 12 березня 2014 року за запитом мін'юсту США. В ордері бізнесмена обвинувачували в дачі хабарі у розмірі $18,5 млн індійським політикам з метою отримання ліцензій на видобування титанової руди. Згідно з рішенням Земельного суду Відня з кримінальних справ, йому було призначено запобіжний захід у вигляді екстрадійного арешту. Фірташ був звільнений під заставу за рекордних 125 млн євро і підписку про невиїзд з Австрії.

Як повідомляв 5.UA, у квітні 2016 року у віденському будинку Фірташа пройшли обшуки

Попередній матеріал
"Відкриття планет, на яких можливе життя": чому NASA скликає термінову коференцію
Наступний матеріал
Фаєри, димова завіса та гучні популістичні лозунги: як пройшла хода націоналістів у Києві
Loading...

Іспанія оголосила в міжнародний розшук олігарха Фірташа – DW

Фірташа звільнено з посади голови Федерації роботодавців

МВС розглядає можливість використання статей КПК для притягнення до кримінальної відповідальності Льовочкіна і Фірташа