NASA відкрила 1300 нових планет 5 канал

"Відкриття планет, на яких можливе життя": чому NASA скликає термінову коференцію

Науковці анонсували, що будуть представлені нові дані про екзопланети – планети, які обертаються навколо зірок, крім нашого Сонця

Американське аерокосмічне агентство NASA 22 лютого скликає прес-конференцію з приводу відкриття, зробленого за межами Сонячної системи. Про це повідомляє прес-служба організації.

Трансляція вестиметься на сайті агентства і на телеканалі Nasa TV, початок – о 20:00 за київським часом. Тема виступу, зазначена в прес-релізі, – "Відкриття за межами нашої Сонячної системи".

В анонсі йдеться, що будуть представлені нові дані про планети, які обертаються навколо зірок, крім нашого Сонця, відомі як екзопланети. Оголошення вже схвилювало вчене співтовариство та ЗМІ.

За найоптимістичнішими прогнозами, аерокосмічне агентство може оголосити про те, що за межами Сонячної системи була знайдена якась планета, де теоретично можливе життя.

Нагадаємо, екзопланета – планета, яка обертається навколо зірки, що не є Сонцем. Довгий час завдання виявлення планет біля інших зірок було нерозв'язним, позаяк планети надзвичайно малі і тусклі порівняно із зірками, а самі зірки знаходяться далеко від Сонця (найближча — на відстані 4,24 світлових років). Перші екзопланети були виявлені в кінці 1980-х років.

Додамо, на 16 січня 2017 року достовірно підтверджено існування 3563 екзопланет в 2674 планетних системах, з яких у 601 є більше однієї планети. Переважна більшість відкритих екзопланет виявлено з використанням різних непрямих методик детектування, а не візуального спостереження. Більшість відомих екзопланет — газові гіганти і більше схожі на Юпітер, ніж на Землю. Раніше повідомлялося, що вчені знайшли найближчу до Сонячній системі придатну для життя планету.

Як повідомляв 5.UA, у червні 2016 року астрономи виявили найбільшу екзопланету з двома "сонцями"

Дивіться також фото за темою:

"Вогняна веселка" у небі над Сінгапуром - фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бойовий вишкіл на Луганщині: як тренуються артилеристи та мінометники в АТО
Наступний матеріал
Справа Фірташа – меседж українським олігархам: Від "Луї Вітону" у Відні до екстрадиції в США один крок
Loading...

Аеромобіль від Uber: Інженер NASA допоможе у створенні перших літаючих авто

"Нові горизонти": NASA показало вражаюче відео "посадки" на карликову планету

NASA показало новий знімок Юпітера з "намистом із перлин"