Верховний Суд України
Верховний Суд України 5 канал

Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, 75 суддів сьогодні склали присягу

Читайте по-русски
Президент висловив сподівання, що його наступник не втручатиметься в роботу судових інстанцій. А також продовжить реформу

Сьогодні, 7 травня, 75 суддів Верховного Суду склали присягу. Тепер їх – 193-ри. У церемонії взяв участь Президент України.

Петро Порошенко привітав суддів і наголосив, що нині Верховний Суд є взірцем для служителів Феміди.

Окрім того, чинний Президент висловив сподівання, що його наступник – Володимир Зеленський та його команда не втручатиметься в роботу судових інстанцій. А також продовжать реформу, зокрема, щодо змін у судах першої інстанції.

"Каденції Президента не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу. Завершено формування Верховного та Вищого антикорупційного судів, переведені судді, що успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, до нових апеляційних судів, вони розпочали роботу. Дуже сподіваюся, що наступний Президент та його команда поважатимуть рішення щодо незалежного та справедливого суду, закріплене в Конституції України", – сказав Петро Порошенко.

Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, зі свого боку зазначила, що віднині установа працюватиме майже у повному складі. Новий Верховний Суд розпочав свою роботу ще 15-го грудня 2017-го року. Його вперше сформували на основі відкритого та публічного конкурсу. Однак тоді не заповнили всі вакантні посади.

"Відсьогодні Верховний Суд буде працювати практично в повному складі. На сьогодні ми, можливо, не знайомі, більшою мірою або мало знайомі один з одним, проте нас об'єднує та відповідальність, спільна відповідальність, яку ми взяли на себе перед народом України", – наголосила Данішевська.

 

Попередній матеріал
"Українська карта буде на політичному столі під час виборів у США": журналіст пояснив, які є ризики
Наступний матеріал
На Маріупольському напрямку диверсанти намагалися пробратися в тил українських позицій – армійці дали гідну відсіч
Loading...

Юрій Бірюков у програмі "Інформаційний вечір" – завершено

Виступ Президента на засіданні Ради з питань судової реформи – відео

Приведення суддів Верховного Суду до присяги – відео

Верховний Суд закрив провадження у справі стосовно надання Україні Томосу

Верховний Суд дозволив олігарху Курченку оскаржити передачу Одеського НПЗ державі

Одному відмовили, 8-х відтермінували: Президенту внесли рекомендації про суддів у Верховний Суд