Олександр Онищенко
Олександр Онищенко politeka.net

Засідання у справі Онищенка двічі починали з відводу суддів – включення

Читайте по-русски
Рішення стосовно допуску депутата-втікача до участі у виборах можуть повідомити за дві години до відкриття виборчих дільниць

Остаточну крапку щодо балотування одіозного кандидата Олександра Онищенка має поставити Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду. Судді пішли до нарадчої кімнати, утім не для того, щоби вирішити, чи буде Онищенко у списку "Соціалістичної партії України", а щоби розглянути власний відвід. Врешті вирішили, що цим питанням мають опікуватися інші судді, які в ці хвилини теж перебувають у нарадчій кімнаті. Подробиці - від Евеліни Михайленко.

Зазначимо, що рішення стосовно допуску Онищенка до участі у виборах можуть повідомити за дві години до відкриття виборчих дільниць - о 6-й годину ранку неділі.

Нагадаємо, напередодні Шостий апеляційний адміністративний суд дозволив Олександру Онищенку балотуватися до Верховної Ради. 

Олександр Онищенко від 2016-го переховується від слідства. Відомо, що зараз він живе в Іспанії. Слідство його підозрює в організації масштабних корупційних оборудок в державній компанії "Укргазвидобування". Суму збитків, завданих ним державі, оцінили в понад 1,6 мільярдів гривень.

 

Попередній матеріал
Роковини загибелі Павла Шеремета: акція вшанування пам'яті та заява президента – сюжет
Наступний матеріал
Українські бійці запросили мешканців прифронтових селищ на перегляд вітчизняного кіно та мультиків – репортаж
Loading...