112.ua

Засідання ТКГ у Мінську: в якому питанні Україна готова до компромісів

  Гостро стоїть питання звільнення незаконно утримуваних українців

  Під час засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході у Мінську, 2 серпня, представники України наполягатимуть на негайному звільненні заручників, і готові при цьому йти на поступки. Про це повідомила представник України, віце-спікер ВР Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Засідання ТКГ в Мінську 2 серпня. Там українська сторона ще раз наполягатиме на негайному звільненні незаконно утримуваних, і ми готові до компромісу тут. І вимагатиме від РФ і ОБСЄ реакції на факти катування заручників і приховування інформації про їх утримання", – зазначила Геращенко.

  Як наголосила представник України, питання неприпустимості катувань незаконно утриманих має бути "у центрі особливої уваги" під час засідання ТКГ у Мінську.

  Зауважимо, що Україна вимагає не лише звільнення всіх незаконно утримуваних в ОРДЛО українців, але й звільнення всіх політв'язнів Кремля, зокрема і кримських татар. 

  Нагадаємо, 31 липня відбулась скайп–конференція гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході. Інформація про те, чого вдалося досягти українським дипломатам – за посиланням

  Попередній матеріал
  "Не витримав": У Криму зламався підвісний міст між селищем Сімеїз і скелею Діва – фото
  Наступний матеріал
  В Івано-Франківську розстріляли автомобіль – є постраждалі
  Loading...