Фото news.tut.by

Запровадження візового режиму з Росією потягне питання про Білорусь – Геращенко

  "РФ та Білорусь - це єдиний візовий простір", нагадав радник міністра внутрішніх справ

  У разі скасування Україною безвізового режиму з РФ, потрібно буде переглядати аналогічні угоди із Білоруссю. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "112 Україна"

  "Питання має бути набагато ширшим, ніж запровадження візового режиму із Російською Федерацією. Треба вирішувати питання в комплексі, адже РФ та Білорусь - це єдиний візовий простір, і якщо ми з Росією запровадимо візовий режим, а Росія введе його у відповідь, то постане питання про те, що робити із територією Білорусі. Адже тоді з Білорусі до нас безперешкодно зможуть приїжджати російські громадяни", - відзначив Геращенко.

  Як відомо, наступного тижня ВР розглядатиме постанову про необхідність запровадження візового режиму із РФ. Антон Геращенко вважає, що відповідне рішення не має бути спонтанним.

  "Вона (постанова – 5.UA) матиме рекомендаційний характер, проте якщо міністр закордонних справ Павло Клімкін говорить про це, то значить, Президент України Петро Порошенко розуміє, що в майбутньому цього не уникнути. Але запроваджувати його потрібно не спонтанно, не воднораз. Це має бути планомірна система, яка не спричинила б утиску інтересів простих українських громадян, яким доводитися бувати у Росії та зустрічатися зі своїми рідними й близькими", - підкреслив він.

  Нагадаємо, у Мін'юсті раніше повідомили, що юридичні механізми для запровадження візового режиму з Росією готові.

  Попередній матеріал
  Апеляційний суд відмовив НАБУ в доступі до реєстру е-декларацій СБУ – Центр протидії корупції
  Наступний матеріал
  Втікали від розшуку у РФ: Прокуратура викрила схему легалізації росіян в Україні
  Loading...