Колишній спікер парламенту Андрій Парубій
Колишній спікер парламенту Андрій Парубій 5 канал

Замість боротьби з економічною кризою в Зеленського займаються переслідуванням опозиції – Парубій

  Читайте по-русски
  За розвал економіки, злочинну недбалість та непрофесійні кадрові призначення доведеться відповідати перед історією й українським народом, сказав депутат

  У Зеленського замість боротьби з коронавірусом і економічною кризою займаються політичним переслідуванням лідера опозиції Петра Порошенка – про це написав нардеп від "Європейської солідарності" Андрій Парубій на своїй сторінці в Facebook.

  "Генпрокурор Венедіктова відкрила п'ять справ на п'ятого президента України Петра Порошенка. Це не стало несподіванкою. Саме для цього Зеленський її і призначав. І в ДБР, і в ОГП. "Двієчниця", яка з тріском провалилася на конкурсі до Верховного Суду України, була призначена в ДБР, де сфабрикувала підозру щодо призначення суддями Верховного Суду тих, які з честю пройшли конкурс. А коли генеральний прокурор Рябошапка відмовився підписувати цей абсурд, її призначили генеральним прокурором. І вона зареєструвала своє ж подання", – зазначив він.

  І додав: "Такі "двієчники" найбільше підходять для виконання брудних антизаконних дій та свавільних вказівок з ОП. Це продовження політичних репресій і спроба узурпувати владу".

  Парубій наголосив, що політичні переслідування в час, коли країна перебуває у глибокій економічній та епідеміологічній кризі, є вершиною цинізму.

  "Але за розвал економіки, за злочинну недбалість, за всі непрофесійні кадрові призначення доведеться відповідати. Перед історією і перед українським народом. Незадовго. А нас не залякати і не зламати. Клоуни не бувають страшними, вони бувають лише смішними або жалюгідними. Але, на жаль, можуть наробити великої біди", – зазначив народний депутат.

  Попередній матеріал
  На Донбасі загинув український армієць
  Наступний матеріал
  Зеленського та керівництво Офісу президента протестували на коронавірус – подробиці
  Loading...

  Серед "Слуг народу" проговорюється сценарій розпуску Верховної Ради – Парубій

  Фінансування, зброя та криваві події 21 лютого: Парубія допитують у справі Майдану (оновлюється)

  Парубій буде свідчити у справі колишніх "беркутівців"

  "Слуга народу" навмисно затягує приведення до присяги нардепа В'ятровича – Парубій

  ДБР визначило майданівців, усіх захисників нашої країни, як злочинців – Парубій

  "Інформаційний день": Андрій Парубій і Роман Безсмертний