Андрій Парубій
Андрій Парубій 5 канал

ДБР визначило майданівців, усіх захисників нашої країни, як злочинців – Парубій

Читайте по-русски
У листі до Апарату Верховної Ради бюро називає самооборону Майдану "незаконними озброєними формуваннями", – зауважив політик

Народний депутат від "Європейської солідарності" і колишній голова Верховної Ради Андрій Парубій прокоментував, як просувається кримінальна справа, відкрита проти нього Державним бюро розслідувань – йдеться про причетність до протистоянь в Одесі 2 травня 2014 року.

"Я цей документ дістав від Апарату Верховної Ради, куди ДБР вислало лист, щоб їм надати документи з приводу діяльності тимчасової слідчої комісії. Що для мене було шокуючим, що в цьому документі було зазначено, що кримінальна справа, де фігурує Парубій, "за фактом створення незаконних озброєних формувань, які вчиняли безлади в Одесі 2 травня". Це вказано як факт, доведений, і з приводу того ведеться слідство", – зазначив Парубій.

І додав: "Тобто всі люди, які виходили на Майдан, бійці самооборони Майдану, які захищали нашу країну від агресора, – є означені як незаконні озброєні формування, які вчиняли протизаконні, протиправні дії. І я розумію, чому таку турботу це формулювання викликало в багатьох десятків тисяч. Бо за тією ознакою кожен, хто став на захист України, хто захищав південь, схід нашої країни, за їхнім визначенням, є злочинцем".

Нагадаємо, 2 травня 2014 року на Грецькій площі відбувалась патріотична хода футбольних ультра-фанатів. На них напали проросійськи налаштовані молодики, сталися масштабні заворушення. Внаслідок збройних сутичок та пожежі в Одесі три роки тому загинуло 48 людей, понад 200 – були поранені.

Дивіться також повний запис інтерв'ю:

Попередній матеріал
Гладковського доправили у НАБУ для допитів – адвокат
Наступний матеріал
Окупанти знову обстрілюють околиці Донецька – репортаж із Авдіївки
Loading...