Вітольд Фокін
Вітольд Фокін gordonua.com

"Зеленський і його посіпаки у ТКГ зраджують кожного українського воїна своїми заявами", – Геращенко

  Читайте по-русски
  Геращенко зауважила, що саме Фокіну і Кравчуку українці завдячують відсутністю реформ на початку Незалежності

  Зеленський та його представники в ТКГ зраджують українську армію, яка захищає на Донбасі суверенітет і незалежність України. І українських дипломатів, яких позбавляють аргументів у захисті національних інтересів нашої держави. Про це з трибуни парламенту заявила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко, повідомляє пресслужба партії.

  "Останні заяви представника Зеленського у ТКГ Фокіна межують із державною зрадою. Дійсно, для політичних пенсіонерів Кравчука і Фокіна, та й для самого Зеленського у Конча-Заспі війни немає. Тому що доблесний їхній мир захищає українська армія. А сьогодні Зеленський і його посіпаки у ТКГ зраджують кожного українського воїна і українського дипломата своїми заявами", – наголосила Геращенко.

  Вона зауважила, що саме Фокіну і Кравчуку українці завдячують відсутністю реформ на початку Незалежності.

  "Коли мудрий український народ запитує: а чому ж ми не живемо як Польща, то це треба запитати у Фокіна і Кравчука, які на початку 90-х здали ядерну зброю, здали Чорноморський флот, здали Чорноморське морське пароплавство, а всім українцям залишили у пам'ять про себе "кравчучку", – нагадала Ірина Геращенко.

  "Чому Зеленський дістав їх із політичної пенсії? Тому що на всіх ефірах вони весь цей час "мочили" Порошенка і демократичну опозицію. І їхні заяви вимагають не звільнення з ТКГ, а порушення кримінальної справи за ст. 110, 111 "державна зрада", – наголосила вона.

  "Це – зрада кожного українського воїна, пам'яті загиблих, зрада українських дипломатів, яким сьогодні насправді немає як захищати Україну. Коли самі українські представники говорять про громадянський конфлікт", – вважає Геращенко.

  Вона наголосила, що Зеленський не повинен ховатися за абстрактними заявами ОП, а публічно дати оцінку позиції Фокіна: "Ми вимагаємо заяви самого Зеленського і ми вимагаємо заяви Тарана, і заяви Кулеби, які є за квотою президента в уряді".

  Геращенко закликала міністра внутрішніх справ забезпечити чесні вибори.

  "Те, що твориться сьогодні у виборчих комісіях, коли влада намагається сегресувати цілі списки за тим тільки, чи лояльні вони до влади чи ні. Коли сьогодні у Кременчуці ТВК, повністю підконтрольна одній олігархічній групі, забороняє "Європейській солідарності" реєструвати наш список. Цим ми повертаємося в часи Януковича", – наголосила Геращенко.

  Вона нагадала про скандал із чільником Умані, якого відмовилися реєструвати кандидатом тільки тому, "що він посмів виступити проти недолугості влади у її боротьбі з COVID-19".

  "Тому ми звертаємося сьогодні з вимогою до силових структур негайно порушити кримінальну справу проти зрадників, а до всіх, хто відповідає за чесні вибори, – зробити все, щоб останні чесні вибори у нас не закінчилися разом з епохою президента Порошенка", – підсумувала Ірина Геращенко.

  Попередній матеріал
  В ОП відреагували на заяви Фокіна, Зеленський мовчить
  Наступний матеріал
  Міністерство інформації Білорусі позбавило найбільший новинний портал країни TUT.by статусу ЗМІ
  Loading...