Міхеїл Саакашвілі
Міхеїл Саакашвілі 5 канал

"За зразкову поведінку": Саакашвілі звільнили від нічного домашнього арешту

Лідера "Руху нових сил" підозрюють у сприянні учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності

Міхеіл Саакашвілі більше не перебуватиме під нічним домашнім арештом і може виїжджати за межі Києва. Термін дії обраного судом запобіжного заходу сплив, а Генеральна прокуратура не має наміру його подовжувати. Про це "5 каналу" повідомив речник ГПУ Андрій Лисенко.

Він зазначив, що лідер "Руху нових Сил" зразково з'являвся на останні засідання, тож обвинувачення не бачить сенсу продовжувати йому нічний домашній арешт.

"Генеральна прокуратура не буде клопотати про продовження запобіжного захисту для Міхеїла Саакашвілі, оскільки він за минулий термін показав зразковість у появі в суді, на виклик слідчого і все інше. Тому немає потреби оголошувати ще один запобіжний захід. Тим паче в рамках кримінального провадження він і так зобов'язаний на перший же виклик з'являтися на засідання суду чи до слідчого", – повідомив речник ГПУ.

Нагадаємо, Саакашвілі підозрюють у сприянні учасникам злочинних організацій та укритті їх злочинної діяльності. Генпрокуратура стверджує, що Міхеіл Саакашвілі домовлявся з людиною, наближеною до Віктора Януковича, Сергієм Курченком, про фінансування акцій протесту в Україні.  

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і брифінг речника Міноборони
Наступний матеріал
Дуда виступив зі спеціальною заявою щодо закону про Інститут нацпам'яті – відео