Саакашвілі в суді
Саакашвілі в суді Радіо Свобода

"Що я вам, Гаррі Гудіні?": суд призначив Саакашвілі нічний домашній арешт

Після оголошення рішення Саакашвілі почав галасувати і не дав судді дочитати ухвалу

Нічний домашній арешт – такий запобіжний захід обрав Апеляційний суд Києва лідеру "Руху нових сил" Михеілу Саакашвілі. Він не має права залишати своєї оселі від 22:00 до 7:00. Також не може виїжджати за межі Києва та області.

У такий спосіб Феміда частково задовольнила клопотання прокурора, бо обвинувачення просило цілодобовий домашній арешт. Судове засідання тривало досить напружено. Адвокати Саакашвілі звинуватили прокурора Олександра Гаврищака в упередженості і виконанні політичного замовлення, після чого попросили його відвід.

Однак суд не знайшов причин для задоволення цього прохання. Далі сторони перейшли до обґрунтування своїх позицій. Після оголошення рішення Саакашвілі почав галасувати і не дав судді дочитати ухвалу.

Як зазначив Гаврищак: "Ні він, ні інші особи не забезпечили явки до органів досудового розслідування. Це є відображенням ставлення підозрюваного до виконання законів та вимог Кримінально-процесуального кодексу України. Тому ризик переховування не лише можливий у майбутньому – він вже був підтверджений".

"Я не втік, мене дістали люди. І я хочу сказати, я був прив'язаний наручниками. Знаєте, хто мені їх зняв? Здогадайтеся з трьох разів! Спецназівець СБУ. І каже: йди звідси. Як би я вийшов, якби у мене був наручники? Що я, Гаррі Гудіні?" – виступав у суді Саакашвілі. 

Дивіться також фотогалерею:

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дуда в Давосі: "Залиште Україну – такий мій меседж для Росії"
Наступний матеріал
"Де 16 безвісти зниклих на півострові?": Активісти "Крим-SOS" пікетували посольство РФ у Києві
Loading...