Міхеіл Саакашвілі після допиту в СБУ
Міхеіл Саакашвілі після допиту в СБУ 5 канал

"Цілий курс політології": Саакашвілі розповів, про що його допитували в СБУ

Допит відбувся як слідча дія в рамках справи "Донгадзе-Курченка"

Чотири години провів у будівлі СБУ лідер "Руху нових сил" Михеіл Саакашвілі. Слідчі викликали його на допит. Саакашвілі поспілкувався з журналістами і повідомив, про що його розпитували. Подробиці розповіла кореспондентка "5 каналу" Євгенія Подобна.

До будівлі Служби безпеки України Саакашвілі прибув близько 11:00 години, а вийшов тільки о 15:00. Втім, його адвокат уточнив, що сам допит – як слідча дія – тривав близько 2,5 годин. Перед журналістами екс-президент Грузії з'явився в гарному настрої.

Розповів, що за цей час йому поставили 40 запитань і додав, що всі вони стосувалися саме політичних акцій протесту в Києві: "Вони мене питали. Я їм давав політичні пояснення, що означають мирні акції, як їх готують, як там опинилися люди, що означає координація політичних сил. Цілий курс політології".

Адвокат Саакашвілі, своєю чергою, уточнив, що допит відбувся як слідча дія в рамках справи "Донгадзе-Курченка".

"Допит провели у досить професійній атмосфері. Тривав він більш як 2,5 години. На сьогодні слідчі СБУ разом із прокурорами ГПУ запланували провести другу слідчу дію – відібрання зразків для експертизи. Але ми вже вдруге клопотали, щоб нам надали роз'яснення, які саме зразки відбиратимуть. Цього в повістці не вказали, тому слідчу дію перенесли на наступний тиждень", – зазначив Руслан Черновуцький.

Сам Саакашвілі запевнив, що відвідуватиме всі слідчі та процесуальні дії і судові засідання. Найближче таке відбудеться вже в четвер, 11 січня, також у справі "Донгадзе-Курченка", і стосуватиметься обрання міри запобіжного заходу політику. Він також анонсував, що планує активно влитися у політичний процес і найближчим часом їздитиме регіонами країни, набираючи собі команду.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: Під Верховною Радою сталися сутички мітингувальників і правоохоронців

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Закарпатті вантажний потяг зійшов з рейок – відео з дрона
Наступний матеріал
"Проти бандитизму": під МВС у Києві зібрався мітинг азербайджанської діаспори
Loading...