5.ua

За сьогодні ВРУ змогла прийняти лише порядок денний на тиждень, що майже минув [відео]

  Тут щодня відраховують дні до Вільнюського саміту.

  Григорій Немиря, народний депутат, «Батьківщина»: «Залишається 5 тижнів».

  Але до виконання умов діло не доходить.

  Володимир Макеєнко, народний депутат, ПР: «Куди тягнути вже? Яке число?»

  Та і без цього емоційні ідеї тут не вичерпуються.

  Олег Ляшко, народний депутат, позафракційний: «Вчора весь день дурочку проваляли, порядок денний не могли затвердити, сьодні півдня про Судан!.. Так їдьте в Судан сидить, у суданському парламенті хай терористи вас утоплять в індійському океані!»

  Порядок денний на тиждень затвердити спромоглися аж у середу. Без законопроектів для вирішення долі ув’язненого екс-прем’єра. Але – їх анонсують на четвер.

  Володимир Олійник, народний депутат, ПР : «Шанси? Зважаючи, що опозиція каже, що не буде ініціювати і голосувати – то на даний день нульові».

  Григорій Немиря, народний депутат, «Батьківщина»: «Будь-які спроби перевести вирішення цього питання в цей зал означають відсутність політичної волі у тієї людини, яка має вирішити це питання. Час дій Президента Януковича».

  Та якщо дійде до голосування – впораються і без опозиції, заявляє голова регламентного комітету.

  Володимир Макеєнко, народний депутат, ПР: «На завтра ми так бачим по СМС-ках, що явка у нас буде 100%... Але треба, щоб весь зал проголосував... Ми справимся… Самі, так».

  А от опозиція без них не впоралася – аби включити у порядок денний призначення виборів мера і депутатів столиці. В процесі спікер нагримав на своїх.

  Володимир Рибак, голова ВРУ: «Ти давай українською мовою Чечетов кричи! А то я не розумію! Чо ти кричиш?»

  Щоб врешті добре розуміли одне одного – позафракційний Доній припрошує депутатів на безкоштовні курси української.

  Олександр Доній, народний депутат, позафракційний: «Ми готові для кожного з депутатів – з Партії регіонів, з «Батьківщини», з «УДАРУ» – будь-ласка, ми допоможем!»

  Ірина Геращенко, народний депутат, "УДАР": «Я особисто приєднуюсь до ініціативи Олеся Донія і записуюсь перша в групу цю, безкоштовну, української мови, бо немає такого депутата в цій залі, якому б не потрібно було б краще знати українську мову».

  Володимир Новінський, народний депутат, Партія регіонів: «Я к нему обращусь за помощью, пусть мне подыщет хорошего учителя. На курсы ходить не могу - я недисциплинированный».

  Вадим Колісніченко, народний депутат, Партія регонів: «Для Дония это нужно. Это, как комплекс неполноценности. Он его преодолевает. Я думаю, это детские страхи».

  А ось регіоналу Сухому – ідея науки для депутатів до вподоби.

  Ярослав Сухий, народний депутат, ПР: «Ті хлопці, які тут когось намагаються вчити – «шуфлєр», «путня» і «мешта з топтаними обцасами» – так то не зовсім українська. У нас тут бюджетно можна було вчити англійську, французьку, німецьку, венгерську депутатам – і мало хто скористався. Підівчити було б варто. Сам процес вивчення мови сприяє подоланню перших проявів шизофренії, параної і маніякальних психозів! Бо дивитися на це все – вже сил нема».

  Нуруліслам Аркаллаєв, народний депутат, ПР:«Да-да, ее, как раз этим занимаюсь, все».

  Ольга Сніцарчук, Юрій Усік і Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  У Парижі презентували маршрут «Тур де Франс-2014»
  Наступний матеріал
  Соратники Маркова уже подали свій позов – проти Рибака
  Теги: