5 канал

За рік реваншистська риторика значно знизиться - експерт

Росія де-факто веде громадянську війну проти України, зазначила Яхно

Якщо у питанні Донбасу та переселенців буде щось зроблено, за рік реваншистська риторика значно знизиться. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила політичний експерт Олеся Яхно.

"Оскільки дострокових виборів найближчим часом не буде, я вважаю, ну принаймні юридично, оскільки у нас проголосована програма і ми можемо розраховувати, що протягом року точно не буде дострокових виборів, я вважаю, що реваншистські настрої, навіть якщо ми не беремо зрадників, які перебувають на російській території, а навіть от у нас є Опозиційний блок, я вважаю, що за рік вся ця риторика, на якій багато партій спекулювали, в тому числі, наприклад, Опозиційний блок спекулював на проблемі Донбасу, на проблемі переселенців, яким, дійсно, може Київ недостатньо уваги приділяв, але за рік, якщо на цьому напрямку буде щось зроблено, то ця вся риторика, вона, звичайно, не обнулиться, але її привабливість значно знизиться", - зазначила вона.

За її словами, Росія де-факто веде громадянську війну проти України.

"Росія, говорячи про "громадянську війну" в Україні, я вважаю, що це Росія, якщо Путін каже, що ми один народ, то де-факто Росія веде громадянську війну проти України. Оці всі історії, що Майдан у Києві, а Антимайдан у Росії, тут влада законно обрана, а там сидять зрадники, які туди перебігли і які начебто мріють про повернення в Україну, все це історія більше внутрішньоросійська, це орієнтована на внутрішнього російського глядача", - додала Яхно.

Нагадаємо, у Вашингтоні повідомили, чого очікують від нового уряду.

Попередній матеріал
У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана
Наступний матеріал
Вчені дослідили, чи п'янить запах алкоголю
Теги:
Loading...

У МВФ вже заявили про готовність співпрацювати з урядом Гройсмана

Розмова Порошенка і Байдена: реакція на новий уряд та мільярд доларів для України

Гройсман присягнувся, що його уряд буде нетерпимим до корупції

"Батьківщина" хоче поскаржитися Конституційному суду на голосування за прем’єра та уряд

У нового уряду не буде навіть "медового тижня" – Березовець

5 канал - трансляція наживо