Янукович
Янукович wartime.org.ua

За кордоном заблоковані активи "команди" Януковича на понад $250 мільйонів

  Гроші знаходяться на рахунках у восьми країнах

  На сьогодні за кордоном заблоковані активи екс-чиновників часів президента-втікача Віктора Януковича на загальну суму в понад 100 мільйонів доларів ($107,19 млн), більше 15 мільйонів євро (€15,87 млн) та 135,01 мільйонів швейцарських франків (в еквіваленті $258,6 млн). Про це розповів глава Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський, передає "Ліга.Net".

  "У цілому, за повідомленнями підрозділів фінансових розвідок інших країн, на сьогодні за кордоном заблоковані активи колишніх високопоставлених осіб органів влади, місцевого самоврядування України і пов'язаних з ними, на загальну суму $107,19 млн, €15,87 млн і 135,01 млн швейцарських франків, зокрема в таких країнах, як Австрія, Велика Британія, Латвія, Кіпр, Італія, Ліхтенштейн, Швейцарія та Нідерланди", – зауважив Черкаський.

  Нагадаємо, раніше в ГПУ повідомили, що за 2,5 роки екс-президент Віктор Янукович і "команда" вкрали $40 мільярдів, тобто один держбюджет України. 

  Як повідомляв 5.UA, 3 травня 2017 року до Держбюджету України повністю зарахували конфісковані у "команди" Януковича $1,1 млрд. 

  Попередній матеріал
  Седюк розповів, як потрапив до зали Євробачення без квитка і акредитації
  Наступний матеріал
  Екс-співробітник СБУ, який фігурує у справі Шеремета, з'явився на допит в поліцію – ЗМІ
  Loading...