Засідання ВР
Засідання ВР 5 канал

"З цього починав Янукович": у Раді закликали припинити політичне переслідування опозиції

Читайте по-русски
Влада вироджується в режим, використовуючи для переслідування правоохоронні органи, наголосив Парубій

Влада вчергове "пробила дно", організувавши незаконне стеження за генералом СБУ, депутатом Київради від "ЄС" Віктором Кононенком. Про це заявив народний депутат від фракції "Європейська солідарність", колишній спікер ВР Андрій Парубій.

З парламентської трибуни він наголосив, що чинна влада має припинити ганебну практику використання правоохоронних органів для переслідування опозиції.

"Напередодні другої річниці президентських виборів влада перестає бути просто владою і вироджується в те, що зазвичай називають режимом. Сьогодні режим пробив чергове дно. Встановлено незаконне, політичне стеження проти депутата Київської міської ради від "ЄС" Віктора Кононенка. І все це відбувається на тлі постійних переслідувань владою українських воїнів, добровольців, волонтерів, учасників Революції Гідності", – заявив Парубій.

У "Європейській солідарності" вважають, що стеження поліції за ветераном війни і депутатом може бути пов'язане із неправдивими заявами про нібито причетність партії та особисто Петра Порошенка до заворушень на Банковій.

"Петро Порошенко направив до суду позов проти МВС і особисто Антона Геращенка з вимогою визнати цю інформацію недостовірною, такою. що принижує його честь та гідність, завдає шкоди його репутації", – зазначив нардепутат.

І резюмував: "Ми вимагаємо від влади припинити цю ганебну практику використання правоохоронних органів для переслідування опозиції. Такі дії влади свідчать не про європейський вибір, а про намагання перетворити Україну на Росію. З таких кроків уже колись починав Янукович і цей шлях привів його до Ростова. Не допустимо переслідування опозиції!".

Попередній матеріал
Верховна Рада розблокувала велику приватизацію
Наступний матеріал
Маховик репресій, протест під ОПУ, довибори в Раду та COVID-НЕвакцинація – "Дійові особи"
Loading...