Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба rbc.ua

З терористами "ЛДНР" ніхто не вестиме розмов, їхні "адміністрації" розформують – Кулеба

  Читайте по-русски
  Міністр сказав, що в умовах, коли з окупованих територій будуть виведені російські війська, а Україна контролюватиме кордон, окупаційні адміністрації не зможуть існувати

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що окупаційним адміністраціям терористів "ЛДНР" немає місця в майбутньому врегулюванні ситуації на Донбасі. Про це міністр сказав в ефірі телеканалу ATR, пише "РБК-Україна".

  За словами Кулеби, вони будуть розформовані після відновлення суверенітету України над окупованими територіями.

  Міністр наголосив, що в умовах, коли з окупованих територій будуть виведені російські війська, а Україна контролюватиме кордон, окупаційні адміністрації не зможуть існувати.

  "Ми з ними (з терористами "ЛДНР", – ред.) не будемо вести розмов, відповідно вони не мають жодних перспектив у майбутній системі врегулювання Донбасу. Якщо буде безпека, буде система виведення військ, відновлений контроль кордону, то, власне, де цій окупаційній адміністрації... Відповідь – ніде", – сказав Кулеба.

  Він також додав, що українській владі не хотілося б застосовувати план "Б" щодо врегулювання ситуації на Донбасі, про який говорив президент Володимир Зеленський на прес-конференції. При цьому Кулеба відмовився коментувати, що цей план передбачає.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ зафіксувала на Донбасі танки, "Гради" та "Гвоздики" за лініями відведення
  Наступний матеріал
  Понад 90% фейків про COVID-19 створили у РФ та Китаї
  Loading...