Ющенко свідчив щодо отруєння й посварився з чоловіком біля ГПУ [відео]

  До повторної експертизи крові у справі про отруєння готовий Віктор Ющенко. Про це він розповів журналістам після чотиригодинного допиту у головному слідчому управлінні Генпрокуратури. Попереднього Президента викликали туди вперше після зміни слідчої групи, яка розслідує справу про отруєння тоді ще кандидата у Президенти. Окрім слідчих і журналістів, Ющенкові довелося поспілкуватися і з пікетувальниками, які зустріли його біля слідчого управління.

  Двоє пенсіонерів прикрашають вхід Головного слідчого управління до приходу Віктора Ющенка. Хочуть висловити невдоволення діяльністю попереднього Президента. Прес-секретар екс-гаранта випитує - хто ж замовник таких написів?

  Трохимівна мовчить. Більше сказати може архівне відео. Ось ця ж сама Трохимівна чотири дні тому але вже з іншим плакатом. Зустрічає іншого колишнього високопосадовця - Юлію Тимошенко. І дякує їй за пенсії. А ще через день на знак подяки несе екс-прем`єру букет білих троянд.

  Однодумець Трохимівни, який нині під головним управлінням бідкається на життя, 30 грудня - у гарному гуморі зустрічає Юлію Тимошенко. З першого разу наблизитись до неї не зміг. Та згодом руку потиснути екс-прем`єру таки вдалося.

  Нині ж руки тиснути представникам колишньої влади не довелося. Чоловіки майже одразу перейшли на ти.

  На відміну від цього чоловіка слідчі досі достеменно не знають причини отруєння тоді ще кандидата Ющенка. 4 години брали покази. Попросили екс-Президента про повторну експертизу крові.

  Тепер справу про отруєння розслідує нова слідчо-оперативна група, яку призначив генпрокурор Віктор Пшонка. Та деякі обличчя Віктору Ющенку давно знайомі. Слідчий, який нині проводив допит, ще у 2005 започатковував справу про отруєння і призначав експертизу.


  Попередній матеріал
  У Києві виявили поштовий пакунок з мінами часів війни
  Наступний матеріал
  33 роки тому на знак протесту проти русифікації себе спалив Олекса Гірник
  Теги: