Ігор Головань
Ігор Головань 5 канал

"Юридичний тролінг": адвокат Порошенка прокоментував заяви Портнова

Читайте по-русски
Заяви ексзаступника голови АПУ про нібито вчинення злочинів п'ятим президентом юрист назвав "інформаційним шумом"

Адвокат Ігор Головань назвав "юридичним тролінгом" усі чотири заяви від соратника Януковича Андрія Портнова щодо п'ятого президента України Петра Порошенка. Про це правник заявив під час пресконференції, передає "5 канал".

Наголошує: це інформаційний шум, щоб додати своїм опонентам роботи. Адже процесуального статусу підозрюваного у Порошенка немає, як і не проведено жодних слідчих дій.

На думку Ігоря Голованя, єдиною слідчою дією може бути допит заявника, тобто Андрія Портнова. Адвокат вважає, що ці заяви не містять жодних фактів, а є виключно припущеннями, оскільки написані за одним лекалом і з уживанням слів "начебто" та "ймовірно".

У своїх заявах Портнов пише, як про резонансний злочин, про наказ президента Порошенка військовим кораблям пройти через Керченську протоку. Головань пов'язує це з відстоюванням інтересів Росії.

"Перша заява стосується захоплення українських кораблів. Ця заява, наскільки я пам'ятаю, датована 20 травня. Аргументація цієї заяви співпадає – здогадайтеся з трьох разів – співпадає з позицією Російської Федерації. І де ця позиція була у РФ? Вона була висловлена у Міжнародному трибуналі з морського права", – зазначив Головань.

Попередній матеріал
"Чиї ями?": черкаські активісти створили додаток для контролю якості ремонту доріг
Наступний матеріал
Криза чи нормальний політичний процес – що означає відставка уряду Куртца в Австрії
Loading...