unian.net

Юнкер: Виборів на Донбасі не може бути до поліпшення ситуації з безпекою

  Голова Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер вважає, що поки ситуація з безпекою в окремих районах Донецької і Луганської областей не покращиться, про проведення місцевих виборів там йтися не може

  Про це Жан-Клод Юнкер заявив в ході спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом в Брюсселі у вівторок, 19 липня, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Як український прем'єр і Йоганес Ган, я поділяю ідею, що поки ситуація з безпекою на Сході України не буде відповідною, місцевих виборів бути не може", - наголосив Юнкер.

  Глава Єврокомісії зазначив, що ЄС продовжив санкції у відношенні РФ на знак підтримки територіальної цілісності України.

  "Як я раніше пояснював президенту Путіну: чим більше буде імплементації Мінських угод - тим менше буде санкцій", - додав він.

  Володимир Гройсман звернув увагу на те, що зараз на Донбасі відбувається загострення ситуації з безпекою: у понеділок загинуло 7 українських військових.

  "Питання безпеки є одним з головних пріоритетів, оскільки перше питання - це безпека - необхідно вивести звідти бойовиків, вивести з нашої території російські війська, забрати зброю, ввести місію ОБСЄ, забезпечити елемент безпеки, а потім говорити про вибори", - додав український прем'єр.

  Крім того, Юнкер заявив, що задоволений процесом проведення реформ в Україні.

  "Ми закликаємо український уряд продовжувати проводити процес реформ. Ми задоволені швидкістю і змістом реформ, які проводяться українським урядом", - зазначив він. У той же час, глава Єврокомісії додав, що в контексті реформ України ще багато необхідно зробити, як, втім і всім країнам Європи.

  Попередній матеріал
  Дружину Трампа спіймали на плагіаті – скопіювала промову Мішель Обами
  Наступний матеріал
  Резонансна історія однорічної сироти: що побачила комісія, яка навідалась у лікарню

  Меркель після зустрічі з Гройсманом: Вибори на Донбасі нині неможливі

  Теоретично законопроект про вибори на Донбасі може з'явитися в Раді, але немає перспектив його прийняття - Парубій