Юлія Тимошенко офіційно – обвинувачувана [репортаж]

  Екс-прем`єру закидають нецільове використання державних коштів.

  Щотижневі відвідини прокуратури. Вже вдруге за останні пять днів екс-прем`єр йде на зустріч із слідчими. Цього разу - з адвокатом. Справа про 200 мільйонів екологічних євро, спрямових нібито на виплату пенсій - уже закрила - екс-прем`єру шлях за кордон. Принаймні про те, що Тимошенко - на підписці про невиїзд - Генпрокуратура заявила ще 15 грудня. Сама Тимошенко запевняє - невиїздною її зробили лише сьогодні. А разом з цим змінили статус - з підозрюваної на обвинувачену. 

  Якщо умисні інтереси екс-прем`єра доведуть, Тимошенко може опинитися за гратами на строк від 7-и до 10-и років. За статтею - перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Такими наслідками у Генпрокуратурі вважають виплату пенсій міжнародними грошима, отриманити за Кіотським протоколом. За Законом - наголошують у ГПУ -  кошти мали піти на вирішення екологічних проблем. Юлія Тимошенко проблему бачить не в грошах, і не в пенсіях. А в собі. 

  Тікати з країни екс-голова Уряду не збиралася і до прокурорської ухвали. Навпаки – планує до останнього боротися за власне ім`я. Через це наполягатиме, аби всі процеси в її справі – були якомога відкритішими для суспільства.

  Олена Соколан, 5 канал

  Попередній матеріал
  До 90-річчя від народження Миколи Руденка у Києві вікдрили виставку
  Наступний матеріал
  В Ірані стався землетрус: 7 людей загинуло
  Теги: