фото із соцмереж

Євросоюз виділить €366 мільйонів на фінансування програм прикордонного співробітництва з Україною

  Загальний бюджет програм становить €402 мільйони

  У понеділок, 19 грудня, Україна та Євросоюз підписали угоду про фінансування спільних операційних програм прикордонного співробітництва. Підписання відбулося у рамках засідання Ради асоціації Україна-ЄС в Брюсселі, передає "Укрінформ".

  Відповідно до угоди між урядом України та Єврокомісією передбачається реалізація за рахунок грантової допомоги Європейського Союзу спільних проектів із прикордонного співробітництва "Україна – Польща – Білорусь 2014-2020 роки", "Україна – Румунія 2014-2020 роки", "Басейн Чорного моря 2014-2020 роки" та "Україна – Угорщина – Словаччина – Румунія 2014-2020 роки".

  Зазначається, що особливістю цього інструменту є факт розробки проектів на рівні місцевих органів влади України та суміжних держав ЄС, а відтак вони найкраще відповідають потребам та пріоритетам місцевих громад. З української сторони угоду підписав перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

  Повідомляється, що фінансуватимуться проекти з покращення інфраструктури прикордонних регіонів, зокрема щодо "захисту довкілля та ефективного використання природних ресурсів; підтримки прикордонного управління і безпеки кордону, менеджменту в сфері міграції; підтримки підприємництва, розвитку малих і середніх підприємств, місцевої культури; спільних викликів в галузі безпеки та охорони правопорядку".

  Загальний бюджет програм становить 402 млн євро, з яких внесок ЄС – 366 млн євро, а співфінансування країни-партнера – 10% від внеску ЄС.

  Нагадаємо, сьогодні проходить засідання Ради асоціації Україна-ЄС. Вже відбулося підписання угоди про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління.

  Попередній матеріал
  Архиєрейська Божественна Літургія та Чин освячення храму Святого Миколая у Дніпрі – відео
  Наступний матеріал
  У Китаї над прірвою збудують "невидимий міст"

  Україна та ЄС підписали угоду про виділення понад €100 мільйонів на реформу держуправління

  Сьогодні відбудеться засідання Ради асоціації Україна-ЄС: стало відомо, про що говоритимуть

  ЄС надасть Україні 60 млн євро на розвиток прикордонного співробітництва

  ЄС вирішить питання щодо безвізу до літа, аби уникнути розбрату всередині Союзу – нардеп