5 канал

ЄС вирішить питання щодо безвізу до літа, аби уникнути розбрату всередині Союзу – нардеп

На Європу наступного року чекає низка виборчих кампаній, тому в ЄС будуть зацікавлені якомога раніше зняти питання безвізу з порядку денного

Україна отримає безвіз до літа, оскільки це питання загрожує стати каменем розбрату в ЄС на тлі прийдешніх виборів у кількох країнах. Про це заявила народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Білозір в ефірі "5 каналу". 

"Вирішення питання щодо надання Україні безвізу – це питання процедури. Інша справа, що ми себе зачаровували: ми хотіли, вважали, що вже маємо це отримати. Давайте говорити так: це вимога українського народу, заслуга українського народу, не стільки політиків, скільки українського народу", – наголосила Білозір.

Вона заявила: "Я переконана, що безвіз точно буде. Є небезпека затягування надання безвізу. Правильно кажуть, що через Францію (вибори президента у Франції), але це кінець квітня – травень. До того часу, я думаю, питання безвізу має бути вирішене, щоб воно не ставало каменем розбрату у Європейському Союзі під час виборчих кампаній, які там будуть відбуватися. Вони будуть зацікавлені, щоб зняти це питання з порядку денного, аби позбавитися суперечок всередині".

Щодо питання про розмежування безвізового процесу для Грузії та України, нардеп зазначила, що воно стояло не раз, і час покаже, чи будуть розділені країни в цьому аспекті з боку ЄС. 

Як повідомлялося, 16 грудня з сайту Європарламенту зникла прогнозована дата розгляду українського безвізу.

Дивіться такожПортніков – про процедуру надання безвізу: Ми завжди бачимо конспірологію там, де її немає

Попередній матеріал
Турчинов: Ватажки терористичних організацій будуть знищені
Наступний матеріал
В Одесі хочуть перейменувати вулиці, названі на честь героїв АТО та борців за незалежність України

З сайту Європарламенту зникла прогнозована дата розгляду українського безвізу

Портніков про процедуру надання безвізу: Ми завжди бачимо конспірологію там, де її немає

Уряд Нідерландів схвалив законопроект для ратифікації Угоди про асоціацію України з ЄС

Порошенко: Ми відстояли своє щодо ратифікації Угоди Україна-ЄС