Європейські міністри залишили Україну

  З затримкою у понад добу - полишили Україну міністри закордонних справ Польщі та Німеччини - Радослав Сікорський та Франк Вальтер Штайнмаєр. Європейські гості виїхали з Києва напередодні увечері, повідомили у німецькому посольстві.

   

  Нагадаємо, очільники німецького та польського  МЗС разом із колегою з Франції Лораном Фабіусом - прибули ще у четвер з метою сприяти врегулюванню української кризи. Того ж дня по обіді - планували повернутися до Європи, але перемови між українською владою та опозицією затягнулися. Зрештою після багатогодинних дебатів - лідери опозиційних фракцій та Віктор Янукович підписали Угоду про подолання кризи. Чимало активістів Майдану не вдоволені досягнутим компромісом. Втім, європейські міністри  запевняють: досягнуті домовленості - це шанс на примирення і початок реформ в Україні.

  Радослав Сікорський, міністр закордонних справ Польщі: «Потрібно дати шанс цій угоді. Вона вже змінила ситуацію в Україні, сталося те, що 48 годин тому не можна було навіть уявити: зміна конституції та обмеження прерогатив президента. Коли громадянська війна завершується, завжди є ті, хто воював та жертвував собою, і вважає, що все можна було зробити швидше і краще, а компроміс - це зрада. Але я звертаюся до всіх свідомих українців - це ваш шанс. Почекайте хоча б кілька днів, щоби угода почала працювати».

  Попередній матеріал
  У Києві поранили добровольця «Громадянської варти»
  Наступний матеріал
  Журналістам «5 каналу» провели бліц-екскурсію Межигір’ям
  Теги:
  Loading...