Віола фон Крамон
Віола фон Крамон Facebook

Євродепутат вважає, що частина "cлуг народу" сприяє російським окупантам

  Читайте по-русски
  З огляду на останні опитування, підтримка євроінтеграції серед громадян України залишається переважно високою

  У фракції монобільшості "Слуга народу" є багато депутатів, які не поділяють євроінтеграційний шлях України і допомагають російській окупації. Про це в інтерв'ю виданню "Новое Время" заявила депутат Європейського парламенту Віола фон Крамон.

  "У "Слузі народу" є багато законодавців, які не поділяють декларовані зовнішньополітичні цілі народу і президента України. Ці законодавці підривають демократію і волею або невільно допомагають російській окупації. Це залишається небезпечним викликом на шляху інтеграції в ЄС, і керівництво партії має вирішити цю проблему", – наголошує Віола фон Крамон.

  "Український народ визначився із зовнішньою політикою країни. З огляду на останні опитування, підтримка євроінтеграції серед українців залишається переважно високою. Уряд Зеленського цілком розуміє це і поки, схоже, прагне виконувати волю людей", – зауважує євродепутат.

  Як відомо, Віола фон Крамон із минулого року є заступницею голови делегації в Комітеті Асоціації "Україна – ЄС". Вона належить до групи євродепутатів, яких називають друзями України. Нещодавно разом із колегами Міхаелем Галером і Расою Юкнявічене фон Крамон написала відкритого листа очільнику фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, в якому застерегла про небезпеку втрати Україною фінансової допомоги від ЄС та про ризики скасування безвізу.

  Євродепутати гостро розкритикували атаки на антикорупційні інститути в Україні та уповільнення реформ.

  Попередній матеріал
  ЗСУ здатні взяти в полон ватажків "ДНР" і "ЛНР" – Кривонос
  Наступний матеріал
  У Вінниці пацієнтів із COVID-19 змушували купувати безкоштовні ліки – подробиці
  Loading...