проспект Жукова
проспект Жукова UA: Харків

"ЄС" у суді оскаржила рішення Харківської міськради про повернення проспекту імені Жукова

Читайте по-русски
Міська рада Харкова порушила Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки", наголошують у "Європейській солідарності"

Харківська територіальна організація партії "Європейська солідарність" подала позов до Харківського окружного адмінсуду про визнання протиправним та скасування рішення міськради, яка повернула проспектові імені українського правозахисника Петра Григоренка ім'я радянського маршала Жукова. Про це повідомляє прес-служба партії.

"Європейська Солідарність" у своєму позові наголошує, що міська рада Харкова таким чином порушила Закон України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди їхньої символіки".

"Європейська Солідарність" вважає неприпустимим для органів місцевого самоврядування порушувати закони України і повертати на вулиці нашої держави імена діячів комуністичного режиму, причетних до репресій проти українського народу, повідомляють в партії.

Нагадаємо, попри акції протесту, за повернення проспекту імені маршала Жукова проголосувала більшість депутатів міської ради Харкова. А 26 червня взагалі з'явилася новина, що невідомі в Харкові вночі чіпляли вказівники із прізвищем Жукова. 

Попередній матеріал
Українка стала наймолодшою стрибункою в легкій атлетиці, яка підкорила висоту 2 метри
Наступний матеріал
"Портнов – це мій багаторічний друг": Богдан розповів про стосунки з ексрегіоналом
Loading...