Акція 'ЄС' на підтримку народу Грузії
Акція 'ЄС' на підтримку народу Грузії eurosolidarity.org

"ЄС" провела на Майдані Незалежності акцію на підтримку народу Грузії

  Читайте по-русски
  Зі слів учасників акції, "сьогодні всередині і Грузії, і України Кремль робить ставку на "п'яту колону" та колаборантів, провокуючи міжцерковні та громадянські протистояння"

  Партія "Європейська солідарність" проводить акцію на підтримку народу Грузії на Майдані Незалежності в Києві. Про це повідомляє прес-служба політичної сили.

  "Події, що відбуваються у Грузії, – це чергова спроба Кремля застосувати свої "гібридні" технології на території суверенної держави. Ще кілька днів тому ми спостерігали такі спроби в Республіці Молдова", – мовиться у прес-релізі партії.

  Партія "Європейська солідарність" рішуче засуджує намагання Москви дестабілізувати ситуацію на всьому пострадянському просторі. Партія також висловлює свою солідарність та підтримку грузинському народові, який виступає проти чергової російської провокації.

  Як відомо, у 2008 році російські війська окупували п'яту частину грузинської території. У 2014 році за схожим сценарієм московські окупанти анексували український Крим й отримали контроль над частиною Донбасу.

  Зі слів учасників акції, "сьогодні всередині і Грузії, і України Кремль робить ставку на "п'яту колону" та колаборантів, провокуючи міжцерковні та громадянські протистояння".

  "Зважаючи на те, що до Верховної Ради йде велика колона проросійських сил, а нова влада приведе в парламент політиків без досвіду державного управління, Кремль прагне у максимально стислий термін розхитати ситуацію в Україні", – наголошується у зверненні.

  Учасники акції заявляють, що "Європейська солідарність" – єдина партія, яка здатна не допустити реваншу проросійських сил не тільки в майбутній Верховній Раді, а й в Україні.

  Попередній матеріал
  Важче за географію та хімію: який відсоток нескладених ЗНО з історії України
  Наступний матеріал
  Прощання з Дмитром Тимчуком відбудеться в Києві
  Loading...