Петро Порошенко і Дональд Туск
Петро Порошенко і Дональд Туск eurosolidarity.org

ЄС має дати відсіч спробам Росії використати пандемію для зняття санкцій – Порошенко у листі до Туска

  Читайте по-русски
  Порошенко наголосив, що нинішня криза – це глобальний виклик, який можна здолати лише спільними зусиллями – через поглиблення співпраці, обмін даними та кращими практиками протидії епідемії

  Євроcоюз повинна дати рішучу відсіч намаганням Росії під прикриттям пандемії коронавірусу зняти санкції за агресію проти України – про це написав лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко у листі-відповіді Президенту Європейської народної партії Дональду Туску, повідомляється на сайті політсили.

  П’ятий президент України зазначив, що високо цінує підтримку з боку ЄС територіальної цілісності та суверенітету України, і наголосив на важливості спільної активної протидії російській пропаганді та дезінформації. Порошенко переконаний, що Європейський Союз та Україна мають скоординувати зусилля у подоланні наслідків епідемії. 

  Він поділяє стурбованість очільників Євросоюзу щодо значних негативних ризиків, які несе епідемія коронавірусу для здоров’я та добробуту громадян, національних  економік і об’єднаної Європи загалом. 

  Порошенко наголосив, що нинішня криза – це глобальний виклик, який можна здолати лише спільними скоординованими зусиллями – через поглиблення співпраці, обмін даними про вірус та кращими практиками протидії епідемії.

  "ЄС може розраховувати на всіляку підтримку з боку України у спільній боротьбі з вірусом та його наслідками, в тому числі через залучення українських потужностей для виробництва вакцини, коли вона буде винайдена", – зазначив Порошенко. 

  Голова "Європейської Солідарності" наголосив, що як лідер опозиції закликає всі українські політичні сили об’єднатись заради протидії коронавірусу та його негативним соціально-економічним наслідкам.

  Петро Порошенко подякував Євросоюзу за своєчасну допомогу Україні у мінімізації наслідків епідемії для української економіки та системи охорони здоров’я. 

  "Криза в жодному випадку не повинна підірвати ані основоположні засади ЄС – спільний ринок, Шенгенську зону, спільні демократичні цінності, ані здобутки у відносинах між Україною та ЄС – Угоду про асоціацію, економічну інтеграцію, безвізовий режим", – наголошує Порошенко. 

  Нагадаємо, напередодні чільник МЗС України Дмитро Кулеба звернув увагу глави МЗС Данії на маніпуляції Росії, яка через пандемію коронавірусу намагається вплинути на зняття санкцій, і попросив донести це до інших колег у країнах ЄС

  Попередній матеріал
  Дружина нового очільника МОЗ у день його призначення зареєструвала медичну фірму – документ
  Наступний матеріал
  НАТО затвердив новий пакет підтримки України і Грузії – подробиці
  Loading...