Джемілєв і Чубаров
Джемілєв і Чубаров ukrinform.ua

Єрмак вимагав від Джемілєва вийти з партії Порошенка, щоб питання кримських татар вирішувалися швидше – Муждабаєв

Читайте по-русски
Це також вказує і на людину, яка заблокувала фінансування ATR, вважає журналіст

Керівник Офісу президента Зеленського – Андрій Єрмак – поставив лідеру кримських татар Мустафі Джемілєву умову, що як тільки той вийде з партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", то проблеми киримли почнуть вирішуватися швидше.

Про це на сторінці у Facebook заявив журналіст, заступник гендиректора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв.

"Гордість України – лідер кримського народу, легендарний борець за права людини в СРСР, друг Андрія Сахарова, радянський дисидент Мустафа Джемілєв – в ефірі телеканалу ATR розповів про те, що Андрій Єрмак поставив йому умову. Як тільки Мустафа-ага вийде з партії Порошенка – питання кримських татар почнуть вирішуватися швидше", – написав Муждабаєв.

Він натякнув, що це також вказує і на особу людини, яка "віддала негласний наказ" не давати каналу доступ до закладених у бюджеті України грошей.

"Чиновники, які так ставляться до корінного народу Криму і України, повинні назавжди піти з усіх гілок нашої влади. Адже фактично – це не тільки аморальна поведінку, а й діяльність в інтересах ворога на державній службі. Люди, здатні на таке, здатні на все. Не дарма голова Меджлісу Рефат Чубаров, який був на тій зустрічі з Єрмаком, порівняв його слова зі словами Льовочкіна, який свого часу ставив аналогічні неприйнятні умови Мустафі Джемілєву", – наголосив журналіст.

І додав: "Киримли – не зрадники. Наш лідер – історична особистість, яка пройшла радянські табори, а не коридори ОП. Ми – ВСІ – на принизливі умови ні перед окупантами, ні перед колаборантами, ні перед ким не йшли, не йдемо і не підемо НІКОЛИ".

Він порадив тим, намагається говорити з кримськими татарами як з "нижчими" людьми – не судити по собі.

"P.S. На цьому моєму фото весни 2014 року – Мустафа-ага в номері готелю "Україна" в Москві через півгодини після телефонної розмови з Путіним. У відповідь на питання російського фюрера "Що я можу зробити для кримських татар?" Джемілєв сказав: "Все, що ви можете для нас зробити, – прибрати з Криму ваші війська". А тут якийсь Єрмак з якимись своїми "умовами"... Смішно", – резюмував заступник директора ATR.

Нагадаємо, раніше Рефат Чубаров заявив, що до стратегії повернення Криму не додали принципові пропозиції кримських татар.

Попередній матеріал
Гасили пожежу в літаку, шукали під завалами людей: як курсанти ДСНС перевіряли свої навички
Наступний матеріал
Церемонія поховання принца Філіпа – відео
Loading...