5 канал

Єлісєєв: Сам факт проведення нормандського саміту – це вже великий успіх

Не треба очікувати від зустрічі у нормандському форматі 19 жовтня чогось надзвичайного

Сам факт проведення зустрічі у "нормандському форматі" 19 жовтня у Берліні – це вже великий успіх. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

"Важливо сам факт того, що ця зустріч (у нормандському форматі в Берліні 19 жовтня – 5.ua) відбудеться, оскільки я би хотів нагадати, що ще в серпні цього року президент Росії відмовлявся відбудь-яких контактів, будь-яких форматів для обговорення виконання Мінських домовленостей. Це по-перше. По-друге, я абсолютно згоден з тим, що не повинно бути надочікувань. Для нас ця зустріч розглядається в контексті саміту Європейської Ради, який якраз буде 20 жовтня у Брюсселі, на якому, до речі, буде розглянута стратегія розвитку відносин ЄС з Росією в нових умовах", – зазначив він.

Єлісєєв додав: "Тому якраз саміт нормандського формату буде ще однією можливістю, наданій Росії для того, щоб продемонструвати нездатність чи небажання виконувати Мінські домовленості. І результатом демонстрації цього небажання буде подальше рішення Європейського Союзу щодо продовження санкцій або в разі необхідності і їх посилення".

Нагадаємо, завтра, 19 жовтня 2016 року, у Берліні Петро Порошенко з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером ФРН Ангелою Меркель домовилися провести зустріч глав держав у "нормандському форматі". Згодом в уряді Німеччини заявили, що Путін таки візьме участь у "нормандській зустрічі" в Берліні

Попередній матеріал
Справа розстрілів на Майдані: у суді допитали двох "особливо цінних" свідків
Наступний матеріал
Порошенко зустрінеться з лідерами інституцій ЄС та генсеком НАТО
Loading...

Стало відомо, коли саме завтра відбудуться "нормандські" переговори

Порошенко повідомив, чого Україна чекає від переговорів Нормандської четвірки

Путін назвав умову для зустрічі "нормандської четвірки"

Берлін повідомив, коли може відбутися зустріч у нормандському форматі щодо українського питання

Порошенко переговорив з Олландом: призначено консультації на рівні радників держав "нормандської четвірки"

5 канал - трансляція наживо