president.gov.ua

Порошенко, Олланд і Меркель домовилися про зустріч у "нормандському форматі"

Зустріч глав держав – Порошенка, Олланда і Меркель – у "нормандському форматі" відбудеться в середу, 19 жовтня, в Берліні

В ході телефонної розмови Президента України Петра Порошенка з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером ФРН Ангелою Меркель сторони обговорили ситуацію на Донбасі і домовилися провести зустріч глав держав у "нормандському форматі" в середу, 19 жовтня, в Берліні. Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

"Співрозмовники домовилися провести 19 жовтня в Берліні зустріч глав держав у "нормандському форматі" для спонукання Росії виконати Мінські домовленості в частині сфери політики безпеки", – йдеться в повідомленні. 

Як зазначається, в ході перемовин Порошенко наголосив на важливості спільної позиції України і країн Європейського Союзу напередодні саміту Європейської Ради, який відбудеться 20-21 жовтня 2016 року в Брюсселі, де буде розглянута стратегія відносин з Росією.

Також відзначається, що Президент провів телефонну розмову в тристоронньому форматі, перебуваючи з офіційним візитом у Норвегії.

Попередній матеріал
Уряд вирішив "розвіяти міфи" у своїй співпраці з МВФ
Наступний матеріал
В ЗСУ стартували масштабні стратегічні командно-штабні навчання "Рубіж-2016"
Loading...