5.ua

Єфремов заперечує причетність до завозу російських бойовиків

  Жодного проекту, який міг би стабілізувати ситуацію у Криму або на сході України, не розглянули народні депутати. Ці теми тепер обговорюють переважно в кулуарах. Натомість, на голосування виносять рядові законопроекти, зокрема – призначення виборів у містах.

  Депутатів у сесійній залі мало, відтак дехто тисне на кнопки замість своїх колег. Лідер регіоналів у парламенті Олександр Єфремов заявив, що впливає на ситуацію в Луганській області, аби там не сталося жорстких протистоянь. Пан Єфремов, однак, заперечив свою причетність до облаштування коридору для так званих "політичних туристів" із Росії, які допомагають загострювати ситуацію і вивішують триколори на адмінбудівлях в Україні.

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Что касается о том, что я могу повлиять каким-то образом на границу и на пограничников, которые там работают – ну, это вы задайте вопрос руководителю соответствующей пограничной службы. Нам радикализма не нужно. Нам не нужно, чтобы человек шел на человека. Я категорически против этого. Если есть хоть какая-то возможность договориться – значит, необходимо людей уберегать от того, чтобы они противостояли друг другу. Я не хочу вдаваться в эту тему..."

  Журналіст: "Але це тема номер 1, до неї треба вдаватися".

  Олександр Єфремов, лідер фракції Партії регіонів: "Нет, это тема, как будто я что-то пытаюсь оправдываться".

  Попередній матеріал
  Українські паралімпійці вибороли ще дві медалі – золоту та срібну
  Наступний матеріал
  Після подій у Донецьку Росія заявляє про "право взяти людей під захист"
  Теги:
  Loading...