Кабмін
Кабмін Урядовий портал

"ЄC" закликала депутатів з інших фракцій і груп підтримати висловлення недовіри уряду

  Читайте по-русски
  Три місяці діяльності другого уряду Зеленського лише поглибили кризу, яку породив перший уряд Зеленського, – наголосили у політичній силі

  Партія "Європейська солідарність" звернулася до фракцій "Голос" та "Батьківщина", а також депутатських груп "За майбутнє" та "Довіра" із закликом підтримати її ініціативу щодо висловлення недовіри Кабінету Міністрів Дениса Шмигаля. Про це повідомляється на сайті політичної сили.

  "Шановні колеги! Критична ситуація в державі, помножена на повну нездатність уряду та монобільшості протистояти сьогоденним викликам, потребують невідкладної консолідації опозиційних сил. Три місяці діяльності другого уряду Зеленського лише поглибили кризу, яку породив перший уряд Зеленського", – йдеться у заяві.

  У "ЄС" вказали, що українська промисловість падає рекордними темпами, зростає рівень безробіття, відверто нищиться атомна енергетика, а "дірка" в держбюджеті вже сягнула 300 млрд грн. Також події останніх тижнів показують, що влада втратила контроль над криміногенною і безпековою ситуацією в державі.

  "Нинішній Кабінет Міністрів не зумів забезпечити ані належного соціального захисту, ані засобів індивідуального захисту для медичних працівників у розпал епідемії, попри виділені 65 млрд грн у спецфонд для боротьби з COVID-19. Уряд не розуміє, що завершення карантину не завершить економічної кризи в Україні – бо криза викликана не коронавірусом, а некомпетентністю влади", – мовиться у зверненні.

  Тож у Верховній Раді була ініційована процедура відставки Кабміну. Вже отримані підписні листи для висловлення недовіри чинному Кабінету Міністрів. Тепер за процедурою треба зібрати 150 підписів народних депутатів. Понад 70 депутатів – вже підтримали документ.

  "Європейська солідарність" звертається до колег із фракції політичної партії "Голос", фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", депутатських груп партій "За майбутнє" і "Довіра" із закликом долучитись до збору підписів та разом висловити недовіру другому уряду Зеленського. Чим швидше цей Кабмін піде у відставку – тим меншої шкоди він завдасть вітчизняній економіці, і тим менш руйнівними будуть наслідки їхньої діяльності! Друзі, час виправляти помилки!" – резюмували в "ЄС".

  Попередній матеріал
  В окупованому Луганську три дні немає мобільного зв'язку – у Vodafone пояснили чому
  Наступний матеріал
  Суд у справі MH17: прокуратура Нідерландів показала фото російського "Бука"
  Loading...