Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

"Є проблеми з тестуванням": статистика COVID-19 в Україні не відповідає реальній ситуації – Порошенко

  Читайте по-русски
  Лідер "ЄС" вважає, що президенту Зеленському слід вийти з "теплої ванни"

  В Україні протягом останніх днів стрімко впала кількість тестувань, тож офіційна статистика щодо коронавірусу не відповідає реальній ситуації. Про це сказав п'ятий президент Петро Порошенко, передає прес-служба партії "Європейська солідарність"

  "От подивіться на статистику, останню доступну статистику, яка у нас була, вони мають там декілька тисяч захворілих. Але подивіться, скільки тестів зроблено в цей день. 12 тисяч тестів. То я вам пораджу: ви наступного разу робіть 1000 тестів. Ви отримаєте 500 захворілих – і виходьте з відосиками про те, що у вас уже подоланий коронавірус", – іронізує Петро Порошенко.

  "Ти береш цю статистику, а потім береш свій телефон. Кожен день як мінімум 20-30 людей звертаються по негайну допомогу, бо вони не можуть госпіталізуватися. У них немає ліжка з киснем, доступу до лікаря, є проблеми з проведенням тестування, вони не мають врешті-решт грошей, щоб забезпечити собі лікування", – зауважує Петро Порошенко.

  Володимиру Зеленському слід вийти "з теплої ванни", вважає лідер "Європейської солідарності".

  "Я думаю, може ми в якихось різних країнах живемо? Ми навколо оточені людським горем – і вони, які святкують перемогу то над Росією, то над коронавірусом, то над Порошенком", – резюмує п'ятий президент.

  Нагадаємо, раніше чільник МОЗ Степанов пояснив, чому зменшилася кількість виявлених випадків COVID-19.

  Попередній матеріал
  Кримський татарин Сулейманов вийшов на волю з російської в'язниці
  Наступний матеріал
  На окуповану територію намагалися провезти старовинні ікони і книги – ДПСУ
  Loading...