Роман Безсмертний, дипломат
Роман Безсмертний, дипломат 5 канал

Йдеться про перерозподіл ринку, а не про битву за суверенітет – Безсмертний про санкції щодо компаній Медведчука

Читайте по-русски
Відсутність арештів майна підсанкційних компаній свідчить, що команда Зеленського намагається захопити ресурс, вважає дипломат

Санкції, накладені на компанії з орбіти Віктора Медведчука та пов'язаних з ним осіб, мали б тягти за собою висунення підозр і арешт майна, і відсутність таких дій свідчить, що йдеться про перерозподіл ринку і захоплення ресурсу командою президента Володимира Зеленського. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав дипломат Роман Безсмертний.

Він прокоментував відсутність висунутих підозр підсанкційним особам з боку ОГПУ чи СБУ.

"Я думаю, ми цього не дочекаємося. Тому що формально, юридично, за цими процесами йшло б накладання арештів на майно, запуск процедури його реалізації і так далі. А в цьому випадку йдеться просто про перерозподіл", – зазначив дипломат.

"Аналітики зараз говорять – те, що сталося, мало б за собою тягти економічні санкції, дуже серйозні, і дії, пов'язані з кримінальним процесом. Але такі дії не вчиняються. Власне, це і є ключовий доказ, що йдеться про битву за ресурс і перерозподіл ринку, а не те, про що так багато говорять, наділяючи очільників держави властивостями битви за суверенітет, територіальну цілісність, протидію ворогу", – вважає Безсмертний.

"Ще одна дуже важлива річ – ніде ми не почули заяву ні з Росії, ні з Білорусі про те, що вони припиняють постачання. Щоб ми розуміли, що це таке – за роки незалежності це становить близько 30 мільярдів доларів. Поділіть це, і ми зрозуміємо, про які суми йдеться. Очевидно, що зараз команда Зеленського зосереджена на захопленні ресурсу, а не на тих речах, про які вони дуже багато говорять", – додав він.

"Для Росії і Білорусі це колосальні кошти. І очевидно, що в цьому відношенні вони мовчатимуть. Вони просто знайшли іншого підрядника, який виконуватиме цю функцію. І ми дуже швидко прояви цього побачимо і відчуємо", – зауважив дипломат

"Це доказ того, що команда Зеленського перехоплює ініціативу. І я переконаний, що найближчими днями ми відчуємо ці докази і побачимо ці прізвища, і зрозуміємо, хто за цим стоїть. Тому в мене не такі райдужні оцінки того, що робиться. Бо мова про дуже глибокий процес перехоплення ініціативи і битву за служіння Кремлю, а не битву за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", – сказав Безсмертний.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, РНБО запровадила санкції щодо Медведчука та його дружини через фінансування тероризму.

Попередній матеріал
СБУ затримала посадовця податкової, який передавав бойовикам таємну інформацію
Наступний матеріал
Теракт у Харкові: місцеві мешканці вшанували пам'ять загиблих
Loading...