5.ua

Яценюк: на сході реалізується план вторгнення російських військ в Україну

  На сході України реалізується план із дестабілізації ситуації метою якого є введення іноземних військ.

  Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду, повідомляє Радіо Свобода.

  "Усім абсолютно зрозуміло, що відбувається реалізація антиукраїнського, антидонецького, антилуганського та антихарківського плану. Плану з дестабілізації ситуації, плану щодо того, щоб іноземні війська перетнули кордон і захоплювали територію країни, чого ми не допустимо", – сказав Яценюк.

  Яценюк висловив упевненість, що жителі цих регіонів хотіли б жити в єдиній країні.

  "Будь-які інші заклики до федералізації є спробою знищення української державності та сценарієм, який написаний РФ, мета якого – розчленування та знищення України. І перетворення частини України на територію рабства під диктатом РФ. Цього не буде", – запевнив прем'єр.

  Прем’єр закликав жителів сходу країни виявити відповідальність і зробити все, щоб зберегти цілісність України. 

  Яценюк заявив: Росія не відводила війська від українського кордону – вони перебувають у 30-кілометровій зоні. За словами прем'єр-міністра, його перший заступник Віталій Ярема і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зараз перебувають у Харкові та у Донецьку, і у них є план протидії дестабілізації ситуації в країні. Крім цього, до Луганська терміново вилетіли секретар Ради нацбезпеки і оборони Андрій Парубій і голова Служби безпеки Валентин Наливайченко.

  Попередній матеріал
  Польща поки не блокує кордон із Калінінградською областю РФ
  Наступний матеріал
  Кернес "не чув ніякого сепаратизму" від загарбників харківської ОДА