фото "Харьков.Комментарии"

Кернес "не чув ніякого сепаратизму" від загарбників харківської ОДА

  Харківські сеператисти, які зайняли будівлю ОДА вимагають пред'явити їм результати розслідування подвійного вбивства під час зіткнень на вулиці Римарській 14 березня, повідомив міський голова Геннадій Кернес. Про це йдеться на місцевому сайті "Городской дозор".

  "Зараз в будівлі облдержадміністрації знаходяться харків'яни, які хочуть дізнатися, як проходить слідство у справі про двох убитих людей на вулиці Римарській", - повідомив Кернес. 

  Він наполягає, що у людей, що зайняли будівлю, не має інших мотивів. 

  "Нікакго сепаратизму я від цих людей не чув. Я чув тільки одне: щоб їм розповіли , хто винен у смерті їхніх товаришів", - наполягає Кернес.

  За даними Кернеса активісти обіцяють залишити будівлю облдержадміністрації після того, як правоохоронці війдуть з неї.

  "Тоді почнеться нормальне функціональна робота Будинку Рад", - заявив Кернес.

  Також повідомляється, що об 11 ранку він прибув до ОДА та запропонував сепаратистам, сформувати ініціативну групу з "авторитетних представників" і провести переговори.

  Переговори почались близько 11:20 Від діючої харківської влади присутні Геннадій Кернес, заступник голови облради Олена Олешко, заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома, депутати облради Микола Тітов, Микола Чехунов і Володимир Святаш, очікують прокурора області Василя Синчука. Крім того, на переговори прибули начальник Академії внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України Степан Полторак, керівник обкому Компартії Алла Александровська і голова координаційної ради громадських організацій Харківщини Ігор Массалов .

  З боку загарбників ХОДА - близько 20 активістів, представники організацій "Захисники Харкова", "Боротьба" та "Український східний блок".

  Нагадаємо, що Геннадій Кернес знаходиться під домашнім арештом. 13 березня його викликали в Генпрокуратуру на допит як підозрюваного. Йому інкримінують ч. 2 ст. 146 - незаконне позбавлення волі або викрадення людини, ч.2 127 - катування, ч.1 ст. 129 - погроза вбивством при наявності реальних підстав побоюватися цієї загрози КК.

  Як відомо, в Харкові діє ціла структура близьких до Добкіну і Кернесу "штурмовиків", яких залучають до розгону політичних акцій і нападу на активістів.

  Попередній матеріал
  Яценюк: на сході реалізується план вторгнення російських військ в Україну
  Наступний матеріал
  Держкомстат зафіксував черговий виток інфляції
  Теги:
  Loading...