Янукович закликає реформувати систему українських судів

  Корупція та недоступність судів для звичайних громадян - головні проблеми у вітчизняній системі судочинства. Так уважає Президент Віктор Янукович. За його словами, рішеннями вітчизняних служителів Феміди не задоволені ані в Україні, ані за її межами. Упродовж 15-ти років намагаються провести реформи у судовій гілці влади, утім поки що - безрезультатно, констатував Глава держави.
  Віктор Янукович, президент України: "Чому це так сталося? Я уважаю, що  не вистачило з одного боку наполегливості тих,хто займався у свій час  цією справою. З іншого боку  велика політизація в цьому питанні.  А сотанні 5 років додалася ще й корупція.  Тому й така система, якщо її можна назвати судова в нас - недоразвита, недореформована і має дуже багато суперечностей".

  Тож президент закликав якнайшвидше реформувати систему судочинсвта. Зокрема, він хоче скоротити працівників та вимагає чітко виписати вертикаль судової влади, щоби кожен громадянин знав - куди йому звератится з тим чи іншим позовом. Втілювати у життя ці реформи буде спеціальна робоча група. До неї увійшли керівники судів усіх рівнів, юристи та народні депутати. Очолив групу  - міністр юстиції Олександр Лавринович. До 12 квітння її члени мають підготувати пропозиції щодо реформування судової системи.

  Попередній матеріал
  Владі Чилі доведеться скоротити витрати на соціальні потреби
  Наступний матеріал
  Нові заходи заощадження електроенергії у Венесуелі
  Теги: