Ірина Геращенко
Ірина Геращенко eurosolidarity.org

Якщо в Зеленського є зайві гроші, хай спрямує їх на боротьбу з COVID-19, а не маніпулятивне опитування – Геращенко

  Читайте по-русски
  Масове опитування біля дільниць в умовах епідемії створить ризики для здоров'я українців, наголосила політикиня

  У ситуації, яка склалася сьогодні, варто було би спрямовувати кошти на боротьбу із коронавірусом, а не на забаганки Зеленського. Таку думку висловила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко в ефірі ток-шоу, передає прес-служба політсили.

  "Якщо в президента є зайві гроші, або в "Слуг народу" – спрямуйте їх на боротьбу з COVID-19. Петро Порошенко за час пандемії 100 млн грн передав, щоб закупити 167 тис. захисних костюмів. І 200 лікарень в усіх регіонах України за це дякують і говорять про наступне. Якщо в Зеленського є зайві дві копійки, нехай забезпечить масками", – сказала вона.

  І додала: "У тому числі членів ТВК, які підуть на дільниці, будуть сидіти там кілька днів, рахувати нові складні бюлетені. Якщо у "Слуги народу" є зайві кошти, треба їх спрямувати на забезпечення антисептиками та масками".

  Геращенко зауважила, що питати громадян про покарання для корупціонерів під час опитування президента, яке незрозуміло хто фінансує – це верх маніпуляції.

  "Будь-яке незаконне фінансування опитування – це вже корупція. Безумовно, президент має право радитися з народом. Для цього треба спілкуватися з народом, а не ховатися за дверями в Конча-Заспі, за кортежами", – зазначила політикиня.

  "73% українців дали Зеленському велику владу і найняли його як слугу, щоб він виконував свої зобов'язання. У нього є право законодавчої ініціативи, і якщо він хоче пожиттєве за корупцію – в нього є відповідний апарат. Він має законопроєкт, в нього є монобільшість, яка прийме законопроект про корупцію. Якщо він буде правильним, ми проголосуємо", – підкреслила Геращенко.

  І продовжила: "Так само і щодо законопроєкту про вільні економічні зони. Якщо президент хоче такий законопроєкт, то нехай зареєструє його в парламенті. Всі мільйони українців, які проголосували за Зеленського – ви дали йому довіру, посаду, Банкову, Конча-Заспу, кортеж, а він не в змозі написати законопроєкт? Якщо не знаєш, що робити, не треба було йти в президенти".

  Геращенко вказала, що масове опитування біля дільниць в умовах коронавірусної епідемії – створить додаткові ризики для здоров'я українців.

  "Президент може питати, але мова йде про місцеві вибори, які стосуються тарифів, інфраструктури, питань міст і містечок. Не треба все це розбавляти питаннями, які не мають стосунку до цього. Якщо хочете провести опитування, то запустіть його по системі "Дія" і хоч щодня їх проводьте. Це державна інституція, а не інтерв'юери будуть проводити опитування в умовах коронавірусу, коли у "червоній" зоні половина міст", – резюмувала вона.

  Попередній матеріал
  Справжня осінь: в Україні стрімко холодає та пройдуть рясні дощі
  Наступний матеріал
  Катастрофа Ан-26: Міноборони перерахувало гроші сім'ям загиблих
  Loading...