Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності"
Олексій Гончаренко, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

"Я говорив правду: ваш Путін – убивця": Гончаренко про реакцію російської делегації на його виступ у ПАРЄ

Читайте по-русски
В Європі існує свобода слова і жодні скарги делегації РФ не заборонять українцям і надалі казати правду, вважає депутат

У Москві не звикли чути правду про Володимира Путіна через відсутність свободи слова, тому члени російської делегації в ПАРЄ так образилась на виступ депутата "Європейської солідарності" Олексія Гончаренко. Про це він сказав в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

Гончаренко прокоментував бурхливу реакцію російської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи на виступ української делегації наприкінці січня, коли росіяни погрожували залишити ПАРЄ і вимагали від головуючого заборонити українцям ображати Путіна.

"Я говорив правду: що їхній Путін – це вбивця, в тому числі 13-ти тисяч українців. Це ще й неймовірний корупціонер – ми всі бачили той палац у Геленджику. Про смак я мовчу, але масштаби пограбунку власного народу – вони вражають", – пояснив він.

"Вони справді за Путіна дуже образились – я думаю, що їм би там просто не простили в Москві, якби вони мовчали. Вони полізли виступати на цю тему – як так можна про них таке говорити. Ну я тоді сказав пану Толстому, що він, може, там у Росії граф Толстой, а в нас він … простий. І мені здається, він мене добре зрозумів", – додав Гончаренко.

"Вони на мене якісь чергові заяви написали в комітети ПАРЄ. Ну, але це все ні про що, вони кожен раз це роблять, тільки підкреслюючи – все, що я кажу, це абсолютна правда і я буду це і надалі робити. Ведуча звернула увагу пана Толстого, що це Європа, і в Європі є свобода слова і я маю право висловлювати свої думки, навіть якщо вони йому не подобаються. Звичайно, в Москві вони таке не звикли чути", – зазначив депутат.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Нагадаємо, 28 січня ПАРЄ затвердила повноваження російської делегації, попри оскарження українських депутатів. Водночас делегати ухвалили критичну до Росії доповідь.

Рішення підтримали 107 делегатів Асамблеї, 36 виступили проти, а 24 утрималися. Проти Федерації не запровадили жодних санкцій. У ПАРЄ сподіваються на політичний діалог із Москвою.

 

 

Попередній матеріал
У ПАР призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca через низьку ефективність
Наступний матеріал
Садовий особисто прибирає сніг та просить містян допомогти комунальникам – як з негодою бореться Львів
Loading...