Віталій Портников
Віталій Портников фото Facebook

"Вже немає нікого, хто міг би зупинити розкол країни", – Портніков про заяву Богдана щодо референдуму

  Читайте по-русски
  "А домовленості з Росією – це те, про що ми недавно читали в інтерв'ю іншого господаря, який бог не тому, що його призначають, а тому що у нього є гроші й хуцпа", – написав журналіст

  Коментуючи заяву Богдана про можливий референдум щодо мирних угод із Росією, журналіст Віталій Портников написав у себе на Facebook:

  "Я не розумію всієї цієї вечірньої істерики з приводу слів Андрія Богдана щодо референдуму про домовленості з Росією. Чого ви очікували? Людина призначена головою адміністрації президента. Майже богом. І вона просто говорить, що думає насправді, тому що більше не потрібно ховатися, брехати, бути на нелегальному становищі. Вона – господар, ми – ніхто", – зазначив він у дописі.

  Журналіст наголосив, що про домовленості з Росією говорив Коломойський.

  Портников зауважив: "А домовленості з Росією – це те, про що ми недавно читали в інтерв'ю іншого господаря, який бог не тому, що його призначають, а тому що у нього є гроші й хуцпа. І тому що він може призначати інших богами, напівбогами і навіть президентами. І він чітко сказав, що час закінчувати ось це все. А щоб не звинуватили в зраді – дадуть проголосувати народу. Нехай народ сам себе зрадить".

  У дописі сказано, що якщо тільки Кремль дійсно є частиною цього плану – все вийде. І ми отримаємо державу в державі, що буде дивитися російське телебачення, жити в "русском мире" і голосувати на українських виборах. І неформальні кордони цієї держави потроху розширяться на весь схід і південь нашої країни.

  "Ось вам і дві України в одній, союз Малоросії і Новоросії. А, ще ця нікому не потрібна Галичина, забудьте. Так врастопирку і будемо жити. Бідно. Але мирно", – написав Портников.

  Журналіст додав: "І не розповідайте мені, що наші громадяни за це не проголосують. Проголосують. Ще й як. Якщо Україна не змогла використати шанс Майдану і агресії для національної консолідації, то що ще їй може допомогти? Якщо навіть після Майдану наші політики залишилися бізнесменами, а наші громадяни наївними мрійниками, які вірять телевізору, то чому б і не проголосувати?"

  Сьогодні немає нікого, хто міг би зупинити цей процес. Немає серед політичної еліти, немає серед народу. Просто нікого. Нікого, хто б зрозумів, що мова йде вже про реальний розкол країни, який може статися не за горами – надто вже стрімко все розвивається, підсумував Портников

  .

   

  Попередній матеріал
  Україна налагодить пряме авіасполучення з іще однією країною – подробиці
  Наступний матеріал
  Зеленський призначив представника Президента в Кабміні
  Loading...