Суд
Суд info-rm.com

Вища рада правосуддя оголосила 111 кандидатів на посаду суддів Верховного суду

Відмови від подання отримали лише двоє, призначення ще сімох кандидатів відклали на невідомий період

Вища рада правосуддя оголосила імена 111 кандидатів на посади до Верховного суду України, яких передадуть на підпис Президенту Петру Порошенку. Відмови від подання отримали лише двоє – Тетяна Франтовська та Володимир Матюхін, передає "5 канал".

Призначення ще сімох кандидатів – Вікторії Мацедонської, Тетяни Стрілець, Олександри Яновської, Валентини Симоненко, Ольги Ступак, Сергія Погребного та Вадима Коротун – Вища рада відклала на невідомий період. Аргументи такого рішення пообіцяли повідомити орієнтовно о 14:00 годині, на коли призначений брифінг голови Вищої ради правосуддя.

За процесом добору суддів від першого етапу стежила Громадська рада доброчесності. Активісти вивчили всі досьє претендентів за двома критеріями – це доброчесність та професійна етика. Компромати за цими критеріями знайшли у біографіях третини зі 120 кандидатів, які дійшли до фінального етапу. В результаті, негативне резюме від Вищої ради правосуддя отримала лише одна із 30 суддів, до яких були питання у громадських активістів. Призначення ще чотирьох кандидатів із негативними відгуками Громадської ради Вища рада відклала. Решта 25 – таки пішли на підпис Президентові.

Дивіться також: На сьогодні у ВР іде торг голосів за судову реформу в обмін на посади суддів Верховного Суду – експерт

Попередній матеріал
Перемоги на Invictus Games: ветерани АТО вибороли вже 7 медалей
Наступний матеріал
Лутковська запропонувала російській колезі разом відвідати українських політв'язнів
Loading...