Кіноплівка
Кіноплівка Depositphotos

ВР остаточно схвалила закон для підтримки культури, бізнесу і туризму на час карантину

  Читайте по-русски
  За нього проголосували 343 нардепа

  Верховна рада остаточно схвалила законопроект №3377 щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого і середнього бізнесу у зв'язку з карантином через коронавірус. Закон прийнятий у другому читанні. За нього проголосували 343 нардепа. Про це повідомляє "РБК-Україна".

  Раніше в профільному комітеті звертали увагу, що очікувані втрати доходу в культурній індустрії і туризмі за період з 16 березня по 1 травня 2020 року становитимуть 5,8-8,7 мільярда гривень.

  Документ пропонує:

  • зниження плати за наймання (оренду) майна на вимогу наймача (установи культури) протягом всього часу, коли майно не могло використовуватися у підприємницькій діяльності наймача в повному обсязі через введені обмеження;
  • на період карантину та до 31 грудня 2020 року телерадіоорганізації і провайдери програмної послуги, які використовують радіочастотний ресурс, звільняються від оплати 50% вартості послуг Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення;
  • надаються додаткові можливості для роботи радіо шляхом внесення змін до ЗУ "Про рекламу";
  • на період дії карантину та до 31 грудня 2020 року допомога суб'єктам господарювання, які зазнали втрат через обмеження або заборона діяльності в умовах карантину, є допустимою, і одержувачі держдопомоги звільняються від обов'язку повідомлення Уповноваженого органу про отримання нової державної допомоги.

  Як повідомляв 5.UA, банкам заборонили штрафувати за прострочення платежів під час карантину

  Попередній матеріал
  Міністр Степанов розповів, коли розглянуть питання про відкриття дитячих таборів відпочинку
  Наступний матеріал
  Уряд має намір посилити відповідальність за недотримання маскового режиму
  Loading...