5.ua

ВР може призначити дату виборів на проблемних округах

  Дату виборів на проблемних округах вже сьогодні може призначити Верховна Рада. За відповідний законопроект обранці мають голосувати на вечірньому засіданні. Утім ані дату виборів, ані кількість округів, за словами лідера ре

  Тим часом народні обранці вже ухвалили за основу кілька євроінтеграційних законопроектів. А саме: щодо виконання судових рішень і митної тарифікації. Також проголосували за зміни до кримінально-виконавчого кодексу щодо поліпшення умов утримання ув’язнених. Президентський законопроект про гарантії незалежності в суддівській системі відправили на аналіз до Конституційного суду.

  Олена Лукаш, міністр юстиції: «Ми змогли суттєво змінити прикінцеві та перехідні положення, залишивши в них виключно два моменти. Перше - аудит заборгованості держави за судовими рішеннями. І друге - черговість, відповідно до якої виплачується така заборгованість. Хочу попросити вас, враховуючи компроміс між коаліцією та опозицією, і враховуючи наші євроінтеграційні зобов’язання, прийняти цей текст у першому читанні, щоб ми змогли його більш детально доопрацювати  пізніше».

  Попередній матеріал
  Кримська прокуратура підозрює співробітника СБУ у порушенні правил дорожнього руху
  Наступний матеріал
  Путін та Обама планують зустрітися під час саміту Великої двадцятки
  Теги:
  Loading...