Волкер
Волкер 5 канал

Волкер щодо підсумків виборів в Україні: "Ми не підтримуємо кандидатів, ми дотримуємося принципів"

  Читайте по-русски
  На його думку, чинному Президентові України слід віддати належне: за чотири роки здійснено більше реформ, ніж за весь час незалежності країни
  "Ми не підтримуємо кандидатів, ми дотримуємося принципів: реформи, Мінський процес і орієнтацію України на вступ до ЄС і НАТО", – про це заявив спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер після публічного заходу в Будапешті, передає Укрінформ.

  На його думку, чинному Президентові України Петрові Порошенку слід віддати належне: за чотири роки відбулося більше реформ, ніж за весь час незалежності країни. Також він не зробив спроби сфальсифікувати президентські вибори, щоб залишитися на другий термін. Однак тепер світові партнери України повинні співпрацювати з тим, кого обрав український народ.

  "Вони (українці - ред.) хочуть швидше і більше змін, і Зеленський провів свою кампанію, обіцяючи чесно провести реформи ... Люди проголосували за нього більшістю, і тепер вони чекають від нього змін", – зазначив він.

  За словами Волкера, новообраний Президент України може втратити підтримку українців, якщо погодиться на пропозицію РФ відмовитися від деяких українських територій в обмін на мир.

  "Сам він сказав, що наполягатиме на повному відновленні суверенітету й територіальної цілісності України, і він підтримує процес, який існував до нього. В іншому випадку він дуже швидко налаштує людей проти себе", – поділився думкою спецпредставник США.

  Волкер також наголосив на важливості направлення на Донбас миротворчої місії ООН, назвавши введення миротворців на схід "найкращим шляхом уперед".

  Підсумовуючи, спецпредставник США наголосив на важливості розвитку України шляхом проведення фундаментальних реформ: "Україні необхідно продовжувати розвивати економічні, політичні реформи, реформи сектору безпеки ... Ми сподіваємося, що ефективний процес припинення війни на сході можливий, що Росія може забезпечити мир. Але зробить це Росія чи ні, все одно потрібно допомагати Україні стати успішною і стабільною державою".

  Попередній матеріал
  Поліція виявила схов зі зброєю в покинутому будинку на Донеччині: що знайшли
  Наступний матеріал
  У Парижі на першотравневих демонстраціях відбулися сутички – десятки поранених
  Loading...

  Волкер підтримав прямі переговори між Києвом і Кремлем

  США підтримуватиме Україну незалежно від того, хто переможе на виборах – Волкер

  Введення миротворців ООН на Донбас: Волкер назвав умову

  Залізний натяк від Вашингтона: як в Одесі зустрілися Волкер, Порошенко та "Дональд Кук"

  Росія не має права односторонньо контролювати акваторію Чорного й Азовського морів – Волкер

  Від окупації Криму до захоплення кораблів: Волкер презентував сайт про злочини РФ в Україні