Петро Порошенко
Петро Порошенко 5 канал

Влада перетворюється в Януковича і відкидає нас назад на 10 років – Порошенко біля Печерського суду

  Читайте по-русски
  Порошенко подякував за підтримку політикам із різних партій, громадським активістам, ветеранам і "Солідарній молоді"

  Поки патріоти захищали Україну від агресії Росії, відроджували ЗСУ, здійснювали реформи, будували міжнародну коаліцію на підтримку держави, чинна влада витягала в українців десятки мільйонів доларів і клала їх собі в кишені. Тож прийшов час показати, хто справжні зрадники України і від кого треба боронити нашу державу, – про це сказав п'ятий президент України, лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко, виступаючи перед багатотисячним мітингом прихильників в аеропорту "Київ".

  Порошенко подякував за підтримку політикам із різних партій, нардепам, однопартійцям, громадським активістам, ветеранам і "Солідарній молоді".

  "Я хочу наголосити – у нас попереду ще багато перемог. Я вітаю ваші гасла. Я не є їхнім автором, але це дуже круто: "I'll be back". That's true. Може ви і праві. Ви казали, що країні потрібен порох. Все – у вас порох є. І разом – до перемоги", – сказав він.

  Порошенко з аеропорту попрямував до Печерського суду: "Ми дамо їм бій і покажемо їхню брехливу антидержавну сутність. Ми покажемо, як вони зраджують державу. Ми покажемо, що в умовах, коли країна потребує єдності, об'єднання для того, щоб сильною виступити на протидію Путіну, дати відсіч Путіну, як ми це зробили в 2014-2015 роках".

  "Разом із вами ми робили Революцію Гідності, разом із вами, волонтери і добровольці, ми будували армію. Разом із вами, шановні дипломати, ми забезпечили підписання і імплементацію Угоди про асоціацію, підписання Угоди про всеохоплюючу зону вільної торгівлі з ЄС. Це разом із вами, шановні дипломати, ми забезпечили безвіз. Ми з вами забезпечили протистояння інформаційній, кібернетичній, гібридній, енергетичній, економічній агресії Росії і агресії військовій", – наголосив п'ятий президент.

  Він наголосив, що українці боролися за демократію, щоб ніколи більше не сталося так, що опозицію можуть кинути за ґрати, а країна буде позбавлена права вільного вибору представників і зупинить свій рух в Європу.

  "Ми з вами зробили, щоби Україна ніколи не повернулася і не перетворилася в "Новоросію", – додав він.

  "Сьогодні вони самі перетворюються в Януковича і відкидають нас назад на 10 років. І ми тут для того, щоб об'єднатись і захистити Україну", – підкреслив лідер опозиції.

  "За три роки ці негідники порушили понад 120 кримінальних справ проти мене і проти вас. Бо справи порушені за Томос, за наказ про контрнаступ, за створення "нормандського формату", здійснення й укріплення обороноздатності. Але коли вони порушили справу про державну зраду – це перетин "червоних ліній". Це виклик не тільки мені, а всім нам. І всім п'яти рокам з 2014-го по 2019-й, коли ми з вами будували державу, створили національну ідентифікацію, прийняли закон про мову, зробили декомунізацію і багато іншого, включно з армією, мовою і вірою. Для них це – державна зрада", – наголосив Петро Порошенко.

  "Вони – зрадники українських військових, які кидали за ґрати українських кіборгів, офіцерів, генералів, спецназівців для того, щоб отримати політичні дивіденди. Значна частина сидить у в'язницях і зараз. Вони – це ті, хто злили і зрадили українських розвідників, передавши Путіну і Лукашенку дані по операції "Вагнер". Вони руйнують міжнародну коаліцію на підтримку України, займаючись крадіжкою людей у країнах наших союзників. Зеленський разом із Коломойським, як свідчать Pandora Papers, десятки мільйонів доларів, витягаючи з кишень платників податків, клали собі в кишеню", – сказав лідер "Європейської Солідарності".

  "Коли ми з вами будували фундамент нашої державності, Зеленський із Коломойським таємно витягали з нього цеглини і будували свої квартири в Лондоні і вілли в Італії, руйнуючи Україну. Вони набралися нахабності, збожеволіли нас всіх звинуватити у державній зраді. Вони будуть нести за це відповідальність", – переконаний п'ятий президент України.

  Попередній матеріал
  Віталій Кличко вдруге захворів на COVID-19
  Наступний матеріал
  Усім політичним лідерам в Україні потрібно об'єднатися проти російської агресії – посол Британії про суд над Порошенком
  Loading...