Кіра Рудик
Кіра Рудик 5 канал

"Влада – як дуже поганий студент": Рудик про реалізацію реформ в Україні

Читайте по-русски
Нардепка переконана, що для реальної боротьби з олігархами владі необхідно зробити чотири речі

Реформи в Україні потрібні не міжнародним партнерам України, а її громадянам – на цьому наголосила нардепка від партії "Голос" Кіра Рудик в ефірі ток-шоу "Політклуб із Віталієм Портниковим" на "5 каналі". Вона зазначила, що всі необхідні дії українська влада відкладає на потім.

"Влада зараз – як дуже-дуже поганий студент, який усе найважливіше відкладає на останній тиждень роботи Верховної Ради, на останній тиждень роботи парламенту", – сказала вона.

Рудик зазначила, що США як партнер чекають від Зеленського реалізації реформ, що важливо для подальшої співпраці. Саме такий сигнал, на думку спікерів студії, подав президенту України держсекретар США пан Блінкен під час Вільнюської конференції, яка відбулася 7 червня.

"Речі, які перелічив пан Блінкен, – це речі, які робилися, робилися – і ось зараз похапцем в останній тиждень ми спробуємо їх прийняти. Я впевнена, що всі розуміють, наскільки важливою є судова реформа для нашої країни і наскільки важливо її прийняти", – каже депутатка.

"Щодо реформи державного корпоративного управління – це частина великого пакету, який партія "Голос" подавала разом із іншими своїми колегами, який називається "антиолігархічний пакет". Він складається з чотирьох ключових реформ, які мають відбутися: судова реформа, податкова реформа, реформа державного корпоративного управління та реформа Антимонопольного комітету. Це чотири речі, які потрібно зробити, щоб боротися з олігархами не на папері, а по-справжньому", – перерахувала Рудик.

"На жаль, наступного тижня реформи Антимонопольному комітету не буде. І подивимося, що буде говорити пан Блінкен наступного разу. І від нас залежить, чи він буде знову перераховувати ті самі кроки, про які він вже говорив декілька місяців тому, ще раз і ще раз наголошуючи, що реформи потрібні не нашим міжнародним партнерам, а власне українцям. І це те, що влада мала б робити в парламенті: перш за все – працювати на дотримання наших міжнародних угод, на дотримання міжнародного партнерства і показувати якийсь результат. Тому що те, що сказано між рядків паном Блінкеном, – все у вас у прогресі, а зробленого нема".

Дивіться повний випуск:

Читайте також: "Коломойський буде тестом для Зеленського": експертка про ставлення Байдена до боротьби з корупцією в Україні

Попередній матеріал
"Брудний кеш": під НБУ влаштували показ документальної стрічки
Наступний матеріал
Путін спробує нервувати та створювати проблеми – російський опозиціонер Гудков про ризики нового етапу війни
Loading...